Üniversite Etkinlikleri

Derneğimiz üniversiteler ve mesleğe yönelik öğrenci kulüpleri ile (örn. IEEE) işbirliğine girerek ülkemizde verilen mühendislik eğitiminin gelişmesine katkıda bulunmaktadır.

Detay için ilgili Etkinlik Adı’nı seçiniz.

16. RLC Günleri

16. RLC Günleri

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu,  16. sını gerçekleştirmek üzere bu yıl 11 – 12 – 13 Şubat tarihlerinde, ”Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği” sloganıyla YTÜ Davutpaşa Kongre Merkezinde RLC Günlerine kapılarını açıyor.

YTÜ IEEE 16. RLC Günleri

YTÜ IEEE 16. RLC Günleri

YTÜ IEEE kulübü tarafından düzenlenen 16. RLC Günleri 11-13 Şubat 2020 tarihlerinde Davutpaşa Kampüs’Te yapılacak.
Bu etkinliğin en güzel şekilde gerçekleşmesi için kulübümüzün aşağıda tariflenen desteklere ihtiyacı bulunmaktadır. Tanıtım dosyası için aşağıda ilgili bağlantıyı seçiniz.

15. RLC Günleri Gerçekleşti

15. RLC Günleri Gerçekleşti

Sektöre imza atmış firmalar, dernekler ve akademisyenlerin işbirliği ile‘ Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ 15. RLC Günleri 19-20-21 Şubat 2019 tarihlerinde YTÜ Davutpaşa Kampüsü Kongre ve Kültür Merkezi’nde öğrencilerle buluştu.

ETMD olarak bizlerde yerimizi aldık, çeşitli illerden ve üniversiteden gelen öğrenciler ile tanışma, sohbet etme ve teknik yayınlarımızdan hediye etme fırsatı yakaladık.

15.RLC Günleri

15.RLC Günleri

15. RLC Günleri kapsamında, 21.Şubat Perşembe Günü saat 15.00 te ETMD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa CEMALOĞLU’nun, moderatörlüğünü yapacağı ”Akıllı Şehirler ve Kent Yönetimi” Paneline bekleriz.

Bizi Takip Edin