YTÜ IEEE 16. RLC Günleri

YTÜ IEEE kulübü tarafından düzenlenen 16. RLC Günleri 11-13 Şubat 2020 tarihlerinde Davutpaşa Kampüs’Te yapılacak.

Bu etkinliğin en güzel şekilde gerçekleşmesi için kulübümüzün aşağıda tariflenen desteklere ihtiyacı bulunmaktadır. Tanıtım dosyası için aşağıda ilgili bağlantıyı seçiniz.

– Ulaşım konusunda bir şirketten destek beklemekteyiz. Bu destek farklı şehirlerden konaklamalı öğrencilerimizin, İstanbul’a etkinlik alanına gelmelerini sağlayacak bir otobüs şeklinde olabilmektedir. Aynı zamanda konaklama için kullanılan otel ile etkinlik alanı arasında da otobüslere ihtiyacımız bulunmaktadır. Şirketler, etkinliğimizde tanıtım dosyamızda yer alan ulaşım sponsorluğu adıyla da yer alabilmektedir.
-Konaklama konusunda destek beklemekteyiz. Şirketlerimizin anlaşmalı olduğu otellerle görüşüp, konaklamalı öğrencilerimizi o otellerde konaklatmak istemekteyiz. Konaklamalı öğrencilerimizin ortalama sayısının 150 civarında olmasını tahmin ediyoruz ve aynı şekilde 100-120 TL gibi bir bütçe ile 2 gün konaklama aradığımız özellikler arasındadır.
-Canlı yayın konusunda destek beklemekteyiz. Etkinliğimizin sosyal medyada, YouTube’da, Webtekno ShiftDelete gibi platformlarda canlı yayınlanabilmesi adına çalışmalar içerisindeyiz. Bu bağlamda en önemli ihtiyacımız kamera,reji,ışık,ses gibi teknik ihtiyaçlardır. Ardından da bu platformlarda etkinliğimizi yayınlatabilmek için iletişim konusunda yardımcı olmanızı bekliyoruz.
-Etkinliğimiz için sponsorumuz olan şirketlere olan birlikteliklerimizi daha rahat duyurabilmek adına sosyal medyada ve reklamlarımızda kullanabileceğimiz bir video hazırlamak istemekteyiz. Yaklaşık 1, 1.5 dakikalık bu videomuzda şirket logoları, sektörlerimiz ve panellerimizin detayı yer alacaktır. Bu konuda şirketlerimiz sponsorumuz olabilirler ya da kendi çalıştıkları pr ajanslarıyla birliktelik gerçekleştirebiliriz.
– Etkinliğimizde sosyal konuk olarak ünlü kişileri, sanatçıları ağırlamayı çok istemekteyiz. Hem etkinliğimizi medya boyutunda güçlendirecektir, hem de öğrenci arkadaşlarımızın ilgisini daha çok çekecektir. Bu bağlamda ünlü kişilerle, menajerleriyle iletişim konusunda, şirketlerimizin anlaşmalı olduğu ajanslar varsa aynı şekilde iletişim konusunda destek beklemekteyiz. Bir sanatçı ile anlaşılması durumunda da okulda tüm öğrencilerimizin katılımına açık bir şekilde sahne kurularak konser havasında bir organizasyon gerçekleştirmek istiyoruz.

16.RLC_Günleri_Tanıtım_Dosyası

15. RLC Günleri Detay

YTÜ IEEE 16. RLC Günleri 1