İTÜ EELISA Mezunlar Bilgilendirme Günü

Değerli İTÜ’lüler,

İTÜ’nün yaklaşık bir yıl önce başlayan oldukça heyecan verici bir başka projesini duyurmak için sizlere ulaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

EELISA Avrupa Üniversitesi, 7 Avrupa ülkesinde bulunan 9 üniversite tarafından ortaklaşa yürütülen uluslararası ve çok paydaşlı bir projedir. Nihai hedef, geleceğin yenilikçi bir Avrupa mühendislik eğitimi modelini inşa etmektir.

Akademik, idari personel ve öğrenciler olmak üzere İTÜ üyelerinden oluşan bir ekibin, EELISA projesinin altyapısını güçlü bir şekilde oluşturmak için sürdürdüğü çalışmalar belirli bir olgunluğa erişmiş ve meyvelerini vermeye başlamıştır.

Bu projeye çeşitli ölçeklerde etki edebilecek tüm İTÜ ailesini dahil etmek için sizleri “EELISA Mezunlar Bilgilendirme Günü”ne davet ediyoruz. Bu etkinlik aracılığıyla size projeyi tüm yönleriyle tanıtacağız ve EELISA Avrupa Üniversitesi’nin İTÜ ailesine sunduğu fırsatları tartışacağız.

23 Şubat 2022 Çarşamba günü saat 12.30-14.00‘da gerçekleşecek çevrimiçi etkinliğimizi takviminize kaydetmeyi unutmayın!

*EELISA, “European Engineering Learning Innovation and Science Alliance” ifadesinin kısaltmasıdır.

Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

https://itu-edu-tr.zoom.us/meeting/register/tJEof-GgrDMpGtGpWm1jx-DxyE-8EN0blrcx

Sorularınız için: 

eelisa@itu.edu.tr 

eelisa.eu

eelisa.itu.edu.tr

https://www.youtube.com/channel/UCWIfGJ6uPqu91gFQxmrN7Bw

Saygılarımızla,

İTÜ EELISA Avrupa Üniversitesi Ekibi

——————————————-

Dear Istanbul Technical University Member,

It is with great pleasure to reach out to you today for yet another very exciting project that ITU entered into nearly a year ago.

The EELISA European University is an international and multi-stakeholder project jointly run by 9 universities from 7 European countries. The ultimate goal is to build an innovative European engineering education model of the future. 

A team of ITU members consisting of academic and administrative staff has committed themselves to strengthen the infrastructure of the EELISA project up to a maturity in where now we are making an impact.

We have organized an EELISA Alumni Information Day, as it is time to include all Istanbul Technical University members who can make an impact to this project on various scales. Through this event, we will be introducing the project to you in all aspects and discussing the opportunities EELISA and ITU will bring to all those involved.  

Our online event will take place on Wednesday, February 23, 2022, @ 12.30 -14.00, so don’t forget to save the date! 

*EELISA is the abbreviation for “European Engineering Learning Innovation and Science Alliance.”

You can register for the event using the link below.

https://itu-edu-tr.zoom.us/meeting/register/tJEof-GgrDMpGtGpWm1jx-DxyE-8EN0blrcx

For your questions:

eelisa@itu.edu.tr 

eelisa.eu.eu

eelisa.itu.edu.tr