Beytepe Üniversitesi YUTEK 2020 Tanıtım

Beytepe Üniversitesi YUTEK 2020 Tanıtım 1

Tanıtım sunumu için aşağıdaki bağlantıyı takip ediniz.

2019-2020_YÜKSELEN_TEKNOLOJİ_TANITIM_VE_SPONSORLUK_DOSYASI

IEEE Kulubü derneğimizi ziyaret ederek 5. Yükselen Teknoloji Konferansı için aşağıdaki konularda destek beklentilerini açıklamışlardır.

Bu sene 5.si düzenlenecek olan “Yükselen Teknoloji’20 Konferansı” 5-6 Mart 2020 tarihlerinde Beykent Üniversitesi Ayazağa-Maslak Yerleşkesinde gerçekleşecektir.

Yükselen Teknoloji’20 (YÜTEK’20), Beykent Üniversitesi ve İstanbul’daki Üniversitelerden yaklaşık 500-550 IEEE gönüllüsü öğrencinin katılımıyla gerçekleşen bir etkinliktir.

Etkinliğimiz; teknolojik açıdan yükselişe geçen ve gelişmekte olan teknolojik ürünler çerçevesinde, sektörün lider kuruluşlarının geleceğin mühendis adaylarına, kendilerini sektöre hazırlamakla ilgili tavsiyelerini içeren oturumların yanı sıra farklı üniversitelerin IEEE üyelerinin bir araya gelerek fikir alışverişi yapmalarını, kol sorunlarını tartışarak çözümler üretmelerini, geleceğin mühendislerinin tanışarak birlikte bir şeyler üretme fırsatını sunmaktadır.

Bu yolda düzenleyeceğimiz etkinliğimizde bize Ana Sponsor ve Seçtiğiniz Teknoloji İçerikli Konuda Panelist olarak destek vermenizi arzu ediyoruz.

Yardımcı olabileceğiniz konularda iletişimimizi sürdürmek ister, iyi çalışmalar dileriz.