KOÜ, Ben İşyerime Nasıl Bir Çalışma Arkadaşı Almak İsterim ? Başlıklı Bir Etkinlik Düzenledi ve ETMD Olarak Katılım Sağladık.

KOÜ Dr. Öğretim Üyesi Necmi Cemal Özdemir organizasyonu ile Kocaeli Ticaret Odası’nda meslektaş adaylarına dönem sonunda ÖZGEÇMİŞ & MÜLAKAT TEKNİKLERİ ve iş yeri sahiplerinin yeni mezunlardan beklentileri konulu etkinlik düzenlendi. 14.6.2023 saat 10.30 başlayan sunum 14.00 te sona erdi.

KOÜ, Ben İşyerime Nasıl Bir Çalışma Arkadaşı Almak İsterim ? Başlıklı Bir Etkinlik Düzenledi ve ETMD Olarak Katılım Sağladık. 1

İnsan kaynakları uzmanı Sayın Hamdi Çeliker’in sunumu sonrası ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil Topak, EMO Kocaeli Şube Başkanı Sayın Gökmen Çebi, EGDAŞ Ceo’su ve Kocaeli Rotary Başkanı Hüseyin Alçıoğlu, Demirbağ Mühendislik adına Sayın Celal Karakaş, Sayın Sadık Şahin ve Sayın Abdülbaki Çağlayan dinleyicilerin sorularını yanıtladı.eyin Alçıoğlu, Demirbağ Mühendislik adına Sayın Celal Karakaş, Sayın Sadık Şahin ve Sayın Abdülbaki Çağlayan dinleyicilerin sorularını yanıtladı.

KOÜ, Ben İşyerime Nasıl Bir Çalışma Arkadaşı Almak İsterim ? Başlıklı Bir Etkinlik Düzenledi ve ETMD Olarak Katılım Sağladık. 2