18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı!

2005 yılında “Elektronik Günleri” adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz” sloganı ile başlayan RLC Günleri; Zamanla Elektrik, Elektronik, Enerji, Otomasyon ve Aydınlatma alanlarında geniş bir kitleye yayılmış bir kariyer etkinliği oldu.

Her geçen yıl artan katılımcı kitlesiyle birlikte profesyonelleşen RLC Günleri, Türkiye’de sanayi-öğrenci-akademisyen iş birliğine olanak sağlayan “Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği”dir.

RLC Günleri düzenlenirken öncelikli amaç, firmalarla öğrenciler arasındaki iletişimi sağlamak, öğrencileri sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgilendirerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak; aynı zamanda gelişen teknolojiyi takip ederek, katılımcılarına bunlardan faydalanma imkânı sunmak.

17 yılda 123 farklı firma ile katılımcılarımızı buluşturarak iş ve staj bulmalarına olanak sağladı. 255 oturum ve 94 panel gerçekleştirerek dinleyicileri sektör hakkında bilgilendirdi. Tecrübelerinin verdiği özgüvenle bu yıl 18. sini ünlü oyuncu Hakan Bilgin’in sunuculuğu eşliğinde düzenlenen 18. RLC Günleri teknik ve kariyer odaklı oturumlar, sektör ile üniversitenin karşılıklı olarak birbirlerinden beklentilerinin tartışılacağı paneller, öğrencilerin şirketlerle birebir görüşme imkânı bulacağı birbirinden interaktif ve eğlenceli stantların bulunduğu fuar alanı, sosyal konuklar ve çekilişler ile Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılara unutulmayacak benzersiz bir etkinlik yaşattı…

ETMD olarak stant açarak ve iki gün birbirinden değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz katkısıyla paneller düzenleyerek 18. RLC Günlerine katkı sunduk. Aynı zamanda etkinliğe gerek sosyal medya hesaplarımızda gerekse web sayfamızda yer vererek medya desteği de sunduk.

18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 1
18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 2

08 Mart 2022 Tarihinde, saat 16.00 – 17.00 saatleri arasında ETMD Yönetim Kurulu Üyelerimiz: Sn. Gülcan ÜNAL, Sn. Cemil TOPAK, Sn. Ebru KURUCU ve İcra Kurulu Başkanımız: Sn. Zafer MUTLU, İcra Kurulu Üyemiz Sn. Mehmet DEMİREL ile ‘’Elektrik Her Yerde’’ konu başlığında ETMD Paneli’ nde yer aldılar.

18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 3
18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 4

09 Mart 2022 Tarihinde ise: Her yıl heyecanla beklenen ‘’Yönetimin Liderleri Paneli’’ nde ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa CEMALOĞLU moderatörlüğünde gerçekleşti ve konukları birbirinden değerli liderlerdi.

18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 5
18. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Etkinlik Boyunca Panelleri ve Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 6

ENOSAD Başkanı Sn. Hasan Basri KAYAKIRAN, SCHNEIDER Elektrik Customer Satisfaction Quality Zone Director MEA Sn. Selin KELEŞOĞLU, EAE Elektrik İç Tesisat Ürün ve Satış Müdür Sn. Muzaffer KILIÇ panel boyunca öğrencilere deneyimlerinden ve gelecek iş yaşamlarında ipuçları verdikleri konuşmaları boyunca moderatör Sn. Mustafa CEMALOĞLU’ nun salonda gülümsemelere sebep olan sorularına da yanıt verdiler.

Emeği geçen RLC ekibini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.