WIN EURASIA 2023 7 – 10 Haziran Tarihlerinde Ziyaretçileriyle Buluştu. ETMD Olarak Üyelerimiz ve Düzenlediğimiz Panel İle Katılım Sağladık!

WİN Eurasia 2023

Endüstri gelecekle buluştu ve imalat sanayi ilk kez geleceğin fabrikası konseptiyle İstanbul Fuar Merkezi’nde tanıştı!
Geçen sene 5G teknolojisinin kullanıldığı Türkiye’nin ilk fuarı olan WIN EURASIA’da bu yıl 5G teknolojisi ile desteklenen ve Metaverse dünyasında kontrol edilebilen ‘Endüstri 5.0: Geleceğin Fabrikası’nı ilk kez 5G Arena’da tanıttı.

Çok sayıda katılımcının ve ziyaretçinin yer aldığı ve destekçisi olduğumuz fuarda 7 – 10 Haziran tarihleri arasında Tüzel Üyelerimizle birlikte yerimizi aldık.

WIN EURASIA 2023 7 - 10 Haziran Tarihlerinde Ziyaretçileriyle Buluştu. ETMD Olarak Üyelerimiz ve Düzenlediğimiz Panel İle Katılım Sağladık! 1

Üyelerimizden EKT , ELEKTRA, TÜRK PRYSMIAN, WÖMNER ve YILKOMER olarak birlikte katılım sağladığımız fuarda bir çok tüzel üye firmalarımızın stantları da yer aldı.

Fuar boyunca ziyaretçilerimizi ağırladık, yeni üye adaylarıyla tanıştık ve üye firmalarımızın ziyaretçileriyle tanışmalar gerçekleştirdik.

WIN Eurasia’da “ Yeşil dönüşüm, Elektrikli Araçlar ve Güneş Enerjisi ” Konulu ETMD Panelimizi 9 Haziran’da Gerçekleştirdik.

Moderatörlüğünü Yıldız Teknik Üniversitesinden değerli Prof. Dr. Ozan Erdinç’in üstlendiği panelimizde üç değerli konuşmacımız yer aldı. Panel boyunca ilgi büyüktü ve katılımcı sorularına da yer verildi.

Konuklarımız:

Dr. Mehmet Çelikyay
Proje ve İş Geliştirme Müdürü
POWER ELEKTRONİK

Sn. Artur Değirmenci
İş Geliştirme Yöneticisi
EATON

Sn. Bahar Yılmaz
Satış ve Ticari Pazarlama Müdürü
EŞARJ

WİN EURASİA Ekibine teşekkür ediyoruz ve 2024 yılında tekrar buluşmak üzere diyoruz!