WIN EURASIA 10-13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hibrit Formatıyla Kapılarını Açtı.

20 bin metrekarelik alanda 467 firmaya, dijital ortamda da 80 firmaya ev sahipliği yaptı.

Hannover Fairs Turkey tarafından düzenlenen fuar WIN EURASIA Hybrid; 10 Kasım 2021 ’de yapılan açılış töreninde Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede’ yi ağırladı. Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Eş Genel Müdürleri Alexander Kühnel ve Annika Klar ve Deutsche Messe AG Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Jochen Köckler’in katılımıyla gerçekleşen açılışta, iş dünyasını temsilen TİM Başkanı İsmail Gülle ve MAKFED Başkan Yardımcısı Sefa Targıt törende bulundu.

Açılış sonrası VIP Protokol gezisi basın mensupları ile birlikte, rehber eşliğinde fuar turu yapıldı. VIP protokol gezisi grubuna Dernek Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Mustafa Cemaloğlu’ da katıldı.

Her yıl ETMD olarak Win Fuarlarına, katılımlarımız ile destek sağlıyoruz. Fuarda sektör temsilcilerini bir araya getiriyoruz. Bu yıl derneğimiz, Tüzel Üyeleri ile katılım sağladı; Cihan Elektrik, Kardeş Elektrik, LimaDEM Elektrik ,Prysmian Group, Teksan Jeneratör ETMD Pavilyonunda yer alan standalarında ziyaretçilerini karşıladı.

WIN EURASIA 10-13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hibrit Formatıyla Kapılarını Açtı. 1
WIN EURASIA 10-13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hibrit Formatıyla Kapılarını Açtı. 2
WIN EURASIA 10-13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hibrit Formatıyla Kapılarını Açtı. 3

Ziyaretçilerden yoğun ilgi gören ETMD ve Tüzel Üyeleri güçlerini birleştirerek başarılı bir organizasyona daha imzalarını atmış oldu.

WIN EURASIA 10-13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hibrit Formatıyla Kapılarını Açtı. 4
WIN EURASIA 10-13 Kasım 2021’de Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde Hibrit Formatıyla Kapılarını Açtı. 5