Teksan Sektörde 25. Yılını Kutluyor

Teksan Sektörde 25. Yılını Kutluyor 1

Teksan Sektörde 25. Yılını Kutluyor

SEKTÖRDE 25. YIL

Çeyrek asırlık deneyim ve uzmanlığıyla Grönland’dan Yeni Zelanda’ya 130’dan fazla ülkede tercih edilen TEKSAN, kesintisiz güç çözümleri sektöründe 25. yılını kutluyor.

Kalitesinden ödün vermeyip teknoloji ile farklılaşan; 25 yıllık marka yolculuğunda sunduğu çözümlerle “Güvenilir Güç” olmayı başaran Teksan, İstanbul ve Kocaeli fabrikalarında yıllık 15 bin adet üretim kapasitesi ile Türkiye’de üretimin lideri konumuna yükseldi. Şirket çeyrek asrı geride bırakırken Ar-Ge’de ulaştığı nokta ile Türkiye’nin ilk hibrit jeneratörü, ilk yerli kojenerasyon sistemi gibi inovatif çözümler konusunda sektöre öncülük ediyor. Verimli enerji çözümleri ile dünyanın sürdürülebilirliğine de katkı sağlıyor.

Kurulduğu günden itibaren global şirket olma vizyonu ve koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefi ile faaliyet gösteren Teksan; projeye özel geliştirdiği çözümleri, kapsamlı satış sonrası hizmetleri, işlerini tutkuyla yapan deneyimli ekibi ve iş ortaklarından aldığı güç ile 25. kuruluş yıl dönümünde 130’dan fazla ülkede güvenle tercih edilen bir marka olmanın gururunu taşıyor.