Sinerji Elektrik

Ana faaliyet alanı enerji dağıtım sistemleri dahilinde Alçak Gerilim Pano Montajı, Orta Gerilim Panoların Dizaynı, Satışı ve Hizmetleri ile Enerji ve Aydınlatma Otomasyonu olan Sinerji Elektrik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1999 yılında İstanbul’un Ümraniye ilçesinde, DES Sanayi Sitesi’nde kuruldu.

Kuruluşundan bu yana enerji sektörünün önde gelen dünya şirketlerinden Schneider Electric’in AG/OG pano sistemlerinin çözüm ortağı olan Sinerji Elektrik günümüzde toplam 50 kişilik tam zamanlı kadrosuyla, 3.000 m2 kapalı alanlı modern binasında insana ve çevreye saygılı faaliyetini istikrarla sürdürmektedir.

Sektördeki 20. yılına kalite ve iş sağlığı ve güvenliği ilkelerinden ödün vermeden emin adımlarla ilerleyen Sinerji Elektrik’e ulaşan her bir proje butik yaklaşımla ele alınır ve incelenir. Çeyrek yüzyılı aşkın mühendislik birikimimizde esas olan müşterilerimizi proje gereksinimlerini tam karşılayan kapsamlı formüllerle buluşturmaktır. Bu amaçla firmamız Fransa orijinli Schneider Electric ürünlerinin yanı sıra Türkiye elektrik ürünleri piyasasının önde gelen kuruluşlarından EAE Elektroteknik’in ürettiği pano sistemleri ve Sinerji Pano çözümleri ile ürün yelpazesini geniş tutmaktadır.

Vizyon ve Değerler

Sinerji Elektrik 20. yılına emin adımlarla ilerliyor

Schneider Electric’in ortak güç, ortak gelecek anlayışı doğrultusunda ilerleyen çalışmalarımızda, müşteri gereksinimlerini optimum mühendislik çözümleriyle biçimlendirmek ve uygun mali şartlarda üstün kalitede sonuca ulaştırmak ana hedefimizdir. Pano mühendisliği odaklı ve hedef yoğun bir şirket olarak amacımız yaptığımız işte uzmanlığımızı artırarak müşterilerimizle birlikte hep daha sağlam adımlar atmaktır. Sinerji Elektrik, elektrik taahhüt sektöründe en güvenilen ve en çok tercih edilen pano üreticisi şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite anlayışını da bu doğrultuda düzenlemiştir. Sinerji Elektrik’e geldiğinizde doğru yönlendirilen ve yönetilen pano mühendisliği süreçlerinde ilerlersiniz.

Müşterimiz öncelikli değerimizdir

Müşterilerimiz firmamızı kaliteli ve hızlı hizmet, güvenilirlik, mutlak çözüm ve iş takibi için seçmektedir. Sinerji Elektrik olarak güvenilir ürünleri zamanında, mevzuata uygun olarak, üstün kalitede, uygun fiyatlarla sunmak ve Müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için çalışıyoruz.

Şeffaf yönetim ilkesi doğrultusunda sorumluluk paylaşımı ile yetkilendirilmiş kadromuz takım ruhunu tüm iç ve dış süreçlerde zinde tutar. Çalışanlarımız, müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve destek ekiplerimizle beraber yarattığımız güçlü sinerjinin olumlu yansımaları artan müşteri memnuniyeti ve bağlılığında da açıkça gözlenebilir. Amacımız, sektördeki somut başarılı geçmişimizin geleceğe katlanarak aktarılmasıdır.

http://www.sinerjielektrik.com.tr