Schneider Electric, Data Center Ankara’da Yeni Nesil Çözümleri Sektör Liderleriyle Buluşturdu

Schneider Electric, Data Center Ankara’da Yeni Nesil Çözümleri Sektör Liderleriyle Buluşturdu 1

Schneider Electric, Data Center Ankara’da Yeni Nesil Çözümleri Sektör Liderleriyle Buluşturdu

·Schneider Electric, Kamu Ve Özel Sektörden Veri Merkezi Alanında Öncü Isimlerin Yer Aldığı Data Center Ankara Etkinliğinde Platin Sponsor Olarak Yer Aldı.

·Etkinlikte Schneider Electric’in Verimli Ve Efektif Bir Şekilde Uçtan Uca Çözümler Sunan Ürünleri Tanıtıldı. Aynı Zamanda Schneider Electric Uzmanları, Gerçekleşen Konferanslarda Sektördeki Yenilikleri Katılımcılarla Paylaştı.

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Data Center Ankara etkinliğine Platin Sponsor olarak katıldı. Kamu ve özel sektörden veri merkezi alanında uzmanların bir araya geldiği etkinlik kapsamında Schneider Electric Secure Power İş Birimi, son teknoloji ürünlerini tanıttı. Yenilikçi, verimli ve efektif bir şekilde uçtan uca çözümler sunan ürünler oldukça büyük ilgi gördü.

Etkinlikte gerçekleşen konferanslarda Schneider Electric Partner Satış Müdürü Mehmet Sağlam, “Mikro Veri Merkezi Bütünleşik Çözümler ve Faydaları” konuşması ile mikro veri merkezlerinde birbirine entegre çözümlerin önemini katılımclarla paylaştı. Schneider Electric Kıdemli Veri Merkezi Çözüm Mimarı Bahadır Akoğlan ve Schneider Electric Çözüm Satış Müdürü Mert ise “Li-Ion Akü Çözümleri ve ECOnversion Teknolojisi” sunumu ile yeni nesil Li-İon aküler ve ECOnversion teknolojisi konusunda katılımcıları bilgilendirdiler.

Etkinlikte Easy 3S UPS, Nelshelter CX, Smartbunker FX ve Galaxy Serisi sundukları yeni nesil çözümlerle katılımcılardan tam not aldı:

  • Easy 3S UPS; Schneider Electric’in düşük satın alma maliyetli, aynı segmentteki rakiplerine oranla daha yüksek verimlilik ve güç faktörü sunan üç fazlı kesintisiz güç kaynağı.
  • Nelshelter CX; ofis tipi, ağ ve diğer donanım ekipmanının çalıştırılabileceği; ses yalıtımlı, pratik kabin çözümü.
  • Smartbunker FX demo ürünü; mikro veri merkez ihtiyaçlarına yönelik kompakt, güvenilir ve inovatif bir mikro veri merkezi çözümü.
  • Galaxy Serisi; toplam sahip olma maliyeti konusunda en iyi performansı veren, dünyanın en verimli kesintisiz güç kaynağı.