Power Elektronik

Power Elektronik Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1999 yılında kurulmuş, Power markasını oluşturarak Dünya’nın güçlü markaları arasında olmayı başarmıştır. Kendi Ar‑Ge tasarımları ile ürem ve ihracat çalışmalarını yürütmekte, her geçen gün kendisini geliştirerek ürün çeşitliliğini arttırmaktadır.

Power Elektronik; günümüzde yurt içi/yurt dışı Endüstriyel tesislerde, havalimanlarında; pist aydınlatma, kule haberleşme, stadyum, üniversite, kamu ve özel hastaneleri ameliyathane, görüntüleme merkezleri, Milli Savunma Sanayi, Devlet Demir Yolları Raylı Sistemler, hidroelektrik santralleri gibi farklı birçok sektöre hizmet vermektedir.

Satış sonrası teknik destek hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamaktadır.40’ı aşkın ülkeye ihracat yapan firmamız portföyüne yeni ülkeler ilave ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Power Elektronik kuruluşu olan Power Solar; yenilenebilir enerji alanında yatırımlar yapmakta, müşterilerine anahtar teslim projeleri sunmaktadır. Güneş enerjisi ve rüzgar enerjisi başta olmak üzere, alanında uzman kadrosuyla yenilenebilir ve sürdürülebilir enerji uygulamalarında; projelendirme, ürün temini, montaj, entegrasyon ve işletme hizmetini vermektedir. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra entegre projelerde faaliyet göstermektedir.

Kalite güvenilirliğinden ödün vermeyen Power Elektronik;kesintisiz güç kaynakları ve temiz enerji alanında dünyada iyi bilinen ve tanınan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.