Ledvance

IŞIĞI GELİŞTİRİYORUZ

LEDVANCE, çok çeşitli LED armatür, gelişmiş LED lamba, Akıllı Ev ve Akıllı Bina çözümlerinin yanı sıra geleneksel ışık kaynakları sunan aydınlatma profesyonelleriyle birlikte son kullanıcılara yönelik genel aydınlatmada dünya liderlerinden birisidir.

OSRAM’ın genel aydınlatma işletmesinden doğan şirket şu anda Çinli aydınlatma şirketi MLS Co., LTD’ye ait. 50’den fazla ülkede ofisi, 140 ülkede ticari faaliyeti olan LEDVANCE, güvenilir, uzun süreli müşteri ilişkileri ve güçlü bir dağıtım ağıyla oluşturulan sıra dışı bir küresel pazar erişimine sahiptir. Genel aydınlatma pazarına, trend olan teknolojiler ve değişen ihtiyaçlara ilişkin derin bilgimize dayanarak hem doğrudan hem de dolaylı müşterilerimizin spesifik ve ayrı taleplerini karşılıyoruz.

MARKA YAPIMIZ

ÇEŞİTLİ PAZARLARDA BAŞARI İÇİN GÜÇLÜ MARKALAR

LEDVANCE, aydınlatma sektöründe dünyanın lider şirketlerinden birisidir ve herkesin bir birine bağlı hale geldiği dünyada ışığın rolünü yeniden tanımlamak istemektedir. Bu amaçla, yenilikçi armatürler, akıllı aydınlatma çözümleri ile elektronik bileşenler için kendi ürün markamız olan LEDVANCE’ı kurduk. LED ve geleneksel lambalarımız için güçlü ve tanınmış ürün markası OSRAM’ı temel alıyoruz.

ABD ve Kanada’da, kendi kanıtlamış bir marka olan SYLVANIA tüm ürün kategorilerinde kullanılmaktadır.

KURUMSAL KÜLTÜR

MÜŞTERİ, KALİTE, GİRİŞİMCİLİK

Kurumsal kültür

Kurumsal kültürümüzün esin kaynağı, müşteriye güçlü şekilde odaklanmak ve tüm süreçlerde yüksek kalite standartlarından taviz vermemektir. Pazardaki trendleri ve değişen müşteri ihtiyaçlarını sunduğumuz ürün ve hizmetlere yansıtıyoruz.

Üstün nitelikli ve motivasyonu yüksek bir işgücünden, karmaşık görevleri çözme ve projeleri başarılı şekilde tamamlama kabiliyetine sahip olan insanlardan oluşan verimli bir organizasyon yapısına sahibiz. Kendimizi, girişimci bir zihniyetle işimizi ileri taşıyan öncüler olarak görmekteyiz. Bizler becerikli, cesur, hızlı ve esneğiz – yüksek standartlarımızı her gün sürdürüyoruz. Küresel bir ekibin parçası olarak geleceği birlikte karşılarken risk almaktan kaçınmıyoruz.

Markanın Özü

Kusursuzluk için mücadele etmek

Güçlü organizasyonumuzdan gurur duyuyoruz. Çalışanlarımız sorumluluk alıp hesaplanmış riskleri üstlenir ve cesur kararlar alırlar. Bireylerin öğrenme ve mesleki anlamda kendilerini geliştirme isteğine güveniriz. Ancak o zaman sürdürülebilir başarıya ulaşabiliriz.

Bir ilki gerçekleştirmek

Bizler, becerikli, cesuruz, kendimizi işimize veririz. Yeni yolları keşfetmek için herkesin gittiği yollardan çıkarız. Sektörümüzün hızlı dönüşümünü yeni ürünleri yeni pazarlar ve yeni düşünce şekli için bir fırsat olarak görürüz. Daha iyi mümkünse iyi, yeteri kadar iyi değildir . İşte bu nedenle her şeyi ölçüp biçemlere kucak açar yaratıcılığı ödüllendiririz.

Birlikte kazanmak

Birbirimize güveniriz. Ayrıca hiyerarşi, birim ve departmanlara bakmaksızın birbirimizle açık şekilde ve doğrudan konuşuruz . Birbirimizi dinler, geri bildirimde bulunur ve birbirimizden bir şeyler öğreniriz. Hem kendi şirketimiz içinde hem de müşterilerimizle ekip çalışması ve işbirliği konusunda kendimizle gurur duyarız. Biz işte böyle uzun vadeli, saygın ilişkiler kurarız.

https://www.ledvance.com.tr/