İDE Elektrik

https://www.ideelektrik.com/

İDE ELEKTRİK, 2009 yılında elektrik taahhüt ve danışmanlık alanında hizmet vermek amacı ile Elektrik Mühendisi Sn. Volkan KAPLAN kurulmuştur. Bu doğrultuda otel, tatil köyü, hastane, askeri tesisler, konut ve yaşam alanları, alışveriş ve iş merkezleri, gösteri merkezleri ve spor merkezleri gibi tesislerin tüm mühendislik hizmetlerini, tasarım, geliştirme ve uygulama işlerini başarıyla yapmayı, bu süreçte edindiği bilgileri de kadrosundaki tüm personele aktarmayı ilke edinmiştir.

İş ortaklarımız, sektörde hep öncü olmayı hedeflemiş, malzeme kalitesinden ödün vermeyen, geniş servis ağı olan, teknik kadrosu yetkin ve güçlü, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan, alanında kendini ispatlamış marka, firma, kişi ve kurumlardan oluşmaktadır. İde elektrik partnerlerinden aldığı bu güç ve destek ile, iş kalitesinden asla ödün vermeden mesleki hayatına devam etmektedir.

Vizyonumuz, geleceğin yüksek teknolojili hayatına yüzünü dönen; daha fazla insanın bu teknolojilerden ve yaşam koşullarından faydalanması için emek harcayan; bölgesindeki üretim altyapısının gelişiminde payı olan projelere imza atan; beklentileri karşılamakta gösterdiği yüksek performans ile sorumluluklarının bilincinde olma prensibini ana ilke olarak benimsemiş; kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla genç, tecrübeli, yenilikçi global bir şirket olmaktır.

İDE ELEKTRİK; elektrik mühendisliğinin ihtiyaç duyulan her alanında profesyonel çözümlerini, en ekonomik, en kolay ve en pratik yollardan müşterilerine sunmaktan, yurtiçi ve yurtdışı yatırımcı ve yüklenici grupların güvenilir bir partneri olmaktan gurur duymaktadır.