HEM Elektrik

2000’li yılların başından beri elektrik sektörünün ileri gelen firmalarında üst düzey yönetici olarak çalışan grubun bir araya gelmesi ile 2018 yılında HEM Elektrik Mühendislik Proje Taahhüt San. ve Tic. A.Ş. kurulmuştur. Çıkmış olduğumuz bu yolda öncelikli hedefimiz, geçmişten gelen tecrübelerimizi günümüz teknolojisi ile harmanlayarak sektörde farklı bir bakış açısı oluşturmak, kaliteden ödün vermeden müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır.

HEM Elektrik Mühendislik olarak, kurulduğumuz günden itibaren Türkiye’nin ileri gelen firmalarının büyük projelerinde yer alıyoruz. TAYRAŞ ATIK YAĞLAR İTHALAT, İHRACAT ve REJENERASYON TESİSLERİ A. Ş. BİLECİK RAFİNERİSİ ile elektrik proje ve taahhüt işlerine başladık. Sonrasında PORLAND PORSELEN, SEREL SERAMİK, CP PİLİÇ, KOSİFLER OTOMOTİV & İNŞAAT, NANDA İNŞAAT & PETROL, AĞDAĞ İNŞAAT, KG MİMARLIK, TÜRK TELEKOM, REGNUM İNŞAAT A.Ş. ARMELSAN SAVUNMA TEKNOLOJİLERİ SANAYİ A.Ş. gibi firmaların proje ve taahhüt işlerinde hızla yol aldık.

HEM Elektrik Mühendislik olarak, prensiplerimiz doğrultusunda değerli müşterilerimize mühendisliğin temeli olan doğru yatırım, ekonomik işletme mantığıyla, elektrik sistemlerinde en uygun çözümlerle hizmet veriyoruz.

Vizyonumuz;

Çalışanlarımızla birlikte sürekli güven veren çağdaş bir çözüm şirketi olmak.

Misyonumuz;

Etik değerler çerçevesinde her zaman dürüst, doğru, standartlara uygun çalışarak; kaliteli malzeme, kalifiye işçilik ile müşterilerimizin, çalışanlarımızın, çözüm ortaklarımızın memnuniyetini sağlamak ve artan değerler kazandırmak.

HİZMETLERİMİZ

Elektrik Taahhüt ;

HEM Elektrik olarak, elektrik taahhüt alanındaki deneyimli ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize pratik çözümler sunmaktayız. Uzun yılların verdiği deneyim sayesinde işimizi oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek sizleri her zaman memnun etmek için çalışmaktayız.

Çözüm ortaklarımız ile birlikte her bütçeye uygun elektrik taahhüt hizmeti vermekteyiz. Sektörde kendi branşlarında ön sıralarda yer alan ekibimiz, kaliteli hizmet anlayışından asla ödün vermemektedir.

Ekibimiz çalışmalarına başlamadan önce işin nitelik ve niceliğine göre bir yol haritası oluşturur, ardından can ve iş güvenliğini birinci sırada tutarak süreci devam ettirir. Müşterilerimize özel paket seçimleri ve fiyat aralıkları ile son derece kaliteli hizmetler sunarak elektrik taahhüdüne devam eder.


Projelendirme;

HEM Elektrik ekibi olarak, yapılması planlanan her türlü yapı ve tesisin elektrik uygulamasına ilişkin projelendirme ve ihale dosyası hazırlama hizmetini vermekteyiz. Elektrik projeleri, teknik verilerine uygun olarak proje ekibiyle birlikte tespit edilerek ihtiyaçları karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır. Projeler, uluslararası normlara ve TSE’ye uygun olarak çizilmektedir.

Öncelikle proje tasarımında kullanılan standartları içeren bir rapor hazırlanır, ihtiyaçlara göre öneriler sunulur. Raporda ek olarak, projelendirilmesi planlanan tesisat tekniklerinin birbiri ile mukayeseleri yapılarak, görüşmeler neticesinde, avam proje ve uygulama projesine baz teşkil edecek ana ilkeler saptanır.

Proje öneri raporu ışığında, diğer disiplinlerin proje grupları ve işverenle yapılacak toplantılarda alınacak kararlara uygun olarak mimari planlar üzerine yapılacak uygulamaya esas projeler çizilir. Projeler, tesisatın tümünü ayrıntılı olarak gösterir, tüm hesaplar yapılır. Keşif özeti, malzeme siparişlerine uygun olarak hazırlanır. Çizimlerde kastedilen ve performansı tarafımızdan uygun bulunan malzeme markaları önerilir. İmalatın yapılmasına esas olacak fenni şartname ve uygulama esasları, test kontrol yöntemleri ve işin teslim şartları hazırlanır ve ihale dosyasında sunulur.

Danışmanlık ;

HEM Elektrik olarak, ekibimiz sahip olduğu tecrübeyi paylaşmaktan her zaman mutluluk duymuştur. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize yardımcı olabilmek adına danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz. Yaşanabilecek olan elektrik sorunlarına dair her türlü teknik bilgiye ve tespit için gerekli ekipmana sahip olan ekibimiz, danışmanlık hizmetleri ile çözümü sizlerle paylaşmaktadır.

Danışmanlık hizmetlerimizin kapsamına giren birkaç çözümümüz;

  • Trafo merkezleri danışmanlık hizmetleri
  • Ölçüm hizmetleri
  • Filtrasyon çözümleri
  • Topraklama direnç ölçümleri ve çözümleri
  • Aydınlık şiddet ölçümleri ve çözümleri
  • Enerji maliyet ölçümleri
  • Trafo yağ kalitesi ölçümleri 
  • Kontrollük Hizmetleri ( Hakediş-Proje-Uygulama)

https://hemelektrik.com.tr/