Felio Sylvania

Sylvania Türkiye:

Sylvania Lighting, son teknolojiye sahip profesyonel LED ve mimari lamba/armatür aydınlatma çözümlerinde global ve geniş ürün gamına sahip, aydınlatma tedarikçisidir.

Sylvania, merkezi Budapeşte, Macaristan’da bulunan Feilo Sylvania Group’un lider markası ve dünya çapında 25 ülkede inovasyon ve çözüm merkezleridir.
Feilo Sylvania, 2016 yılında, Çin’in en güçlü aydınlatma ürünleri üreticisi Shanghai Feilo Acoustics Co., Ltd’nin aydınlatma ürünleri alanında 100 yılı aşkın bir deneyime sahip Havells Sylvania’yı satın alması ile kurulmuştur. Şirket, profesyonel ve mimari aydınlatma çözümleri alanında liderliği üstlenmektedir.

Aydınlatma alanında köklü bir geçmiş üzerine kurulu olan Feilo Sylvania, uluslararası çapta öncü ürün ve sistemler sunmaktadır ve en iyi ürün, hizmet ve danışmanlığı sunma misyonuyla çalışmalarını yürütmektedir. Şirket bünyesinde üç farklı iş birimini temsil eden Concord, Lumiance ve Sylvania; dünya çapında yüksek kalite ve enerji verimliliği sunan ürünleriyle aydınlatma ihtiyaçlarına özel çözümler yaratmaktadır.

2017 yılının ağustos ayında Sylvania Türkiye olarak yerli pazarda da faaliyete başladı. Değişmeyen adı ve kalitesiyle aydınlatma sektörüne 100 yılı aşkın süredir ürün sunan Sylvania, Türkiye pazarında da global ürünlerinin yanı sıra çıkardığı yerli ürünleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Yerli ürün gamını her geçen gün geliştiren Sylvania, yenilikçi ve modern aydınlatma çözümleriyle projelerinizde çözüm ortağınız olmaktadır.

Tanıtım Videosu:

Tanıtım Dökümanı:

Sylvania website:

https://www.sylvania-lighting.com/en-int