ETMD – VDE işbirliği ile “Tesisat Anahtarları, Prizler ve Kablolu Fişler İçin Uluslararası Sertifikasyona Giden Yol; Standart Güncellemeler hakkında haberler

Derneğimiz ülkemizde Elektrik sektörünün gelişmesine ve ürün kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalar kapsamında VDE ile birlikte yeni bir çalışmaya başlamaktadır. Bu kapsamda siz üreticilerimiz ile birlikte 7 Şubat 2023 tarihi ve saat 18:00’de “Tesisat Anahtarları, Prizler ve Kablolu Fişler İçin Uluslararası Sertifikasyona Giden Yol; Standart Güncellemeler hakkında haberler” konulu çevrimiçi bir toplantı yapmayı planlamıştır. Detaylar aşağıdadır:

Özet: Küresel Standart ve Sertifikasyonun geliştirilmesine katkıda bulunan VDE, Anahtar, Priz, Kordonlu Fiş ve benzeri ürünler için son güncellemeleri paylaşıp, üreticilerin güncel standartlar hakkında bilgi sahibi olmasını, ürünlerin bu üretim metotlarına göre test edilmesini ve belgelendirilmesini sağlar. Bu toplantıda standartlardaki en kritik güncellemelere ilişkin genel bir bakış elde edecek ve bunlara göre nasıl onay alacağınızı göreceksiniz.

Konular:

a) VDE Genel Perspektifleri

b) Anahtarlar, Prizler ve Kablolu Fişler için ana standartlar

c) Standartlardaki en yeni güncellemeler

d) Yeni en güncel düzenlemelere göre pazarların ve ürünün gereksinimleri

e) Güncellenen test ve sertifikasyon adımlarına nasıl hazırlanılır?

f) En yaygın sorunlar ve yaklaşımlar

g) VDE tarafından Küresel Sertifikasyon

h) Soru-Cevap

Toplantımıza sektörümüzden siz değerli üreticilerimizin Kalite, ARGE, ithalat, ihracat ve pazarlama departmanlarının katılımını bekliyoruz.

Katılım teyitlerinizi info@etmd.org.tr adresimize bildirmenizi ve aşağıdaki bağlantıdan kayıt oluşturmanızı rica eder, ilginize teşekkür ederiz.

https://attendee.gotowebinar.com/register/4007897331911347980