ETMD ile Avrasya’nın Lider Endüstri Fuarı WIN EURASIA 2024 Yılında da İş birliğine Devam Ediyor!

Bölgenin en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA ile olan iş birliğinin uzun yıllardır süregeliyor olmasının mutluluğu içerisinde olduklarını belirten ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Cemil TOPAK, WIN EURASIA’nın 30. yılını kutlarken, şirketlerimizin üretim ve ticaret gücünün tüm paydaşlara nakledilebildiği bir vitrin görevi gören fuarın ülkemizde düzenlenen en önemli organizasyonlardan biri olduğunu belirtti.

Sektörün Buluşma Noktası 2024 Yılında Yine WIN EURASIA

5-8 Haziran 2024 tarihinde kapılarını yeniden açacak olan WIN EURASIA’da Elektrik Mühendisleri Derneği olarak yerlerini aldıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Cemil TOPAK, tüm meslektaşlarını ise fuara katılmaya davet ettiğini sözlerine ekledi.

WIN EURASIA olarak imalat sektörünün destekçisi olmaya devam edeceğimizi belirtir, ETMD dernek yönetimine ve değerli üyelerine göstermiş oldukları destek ve iş birliği adına teşekkürlerimizi sunarız.

Avrasya’nın lider endüstri fuarı 5-8 Haziran 2024 tarihlerinde, İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy’de kapılarını açacak ve hem Türkiye’den hem de yurt dışından kilit satın almacıları katılımcılarla buluşturacak.

KAYIT :

https://win-eurasia.com/tr/katilimcilar/win-eurasia-basvuru-formu