ETMD Geleneksel Yaza Merhaba Buluşması Kahvaltı Etkinliği 28 Mayıs 2022 Tarihinde Gerçekleşti.

Her yıl düzenlenen buluşmanın bu yılki davetinde yine çok değerli isimler yer aldı.

Sheraton Ataköy Otelde gerçekleşen etkinliğe katılım yüksekti.

Davetlilerin ve ETMD Yönetim Kurulunun enerjisinin yarattığı coşkulu etkinlik alanından misafirler keyif alarak ayrıldı.

ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa CEMALOĞU Buluşmada Davetlilere Teşekkür Etti!

Buluşmada söz alan Sn. Mustafa Cemaloğlu misafirlere hoş geldiniz konuşmasını günün anlam ve önemine hitaben okuduğu bir şiirle birlikte gerçekleştirdi. Sektörle ilgili görüşlerini dile getirdi ve davetlilere katılımları için teşekkür etti. Mustafa Bey daha sonra değerli katılımcılara söz verdi.

İlk olarak söz alanlar; ETMD’nin kurucularından Sayın İsmet Defne ve Sayın A. Medih Ertan oldu. Daha sonra Üniversitelerden gelen değerli misafirlerimiz söz aldı. Kocaeli Üniversitesinde Öğretim Üyesi Dr. Necmi Cemal Özdemir ve Prof. Dr. Galip Cansever mesleki ve derneği değerlendiren görüşlerde bulundular. ETMD destekçisi olduğu ve her yıl katılım gösterdiği Hannover Messe WİN EURASİA Fuarlarının Genel Müdür Yardımcı Sayın Belkıs Ertaşkın, ETMD Ankara Şube kurucularından Sayın Aykut Açıkgöz, ETMD Tekirdağ Temsilcisi Ömer Ramazan Taşkın ve ETMD Bursa Temsilcisi Sayın Orkun Estik söz aldı. Son olarak gazeteci Sayın Mustafa Ateşoğlu (Elektricity Dergisi) söz alarak görüşlerini sundu.

GALERİ:

Bizi takip edin