ETMD Bursa İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Olgun Şafak Karabiber Bursa Temsilcisi Olarak Atandı.

ETMD Tüzel Üyelerinden LimaDEM Elektrik Firmasının Genel Müdürü Sayın Olgun Şafak Karabiber ETMD Bursa İl Temsilcisi Olarak Görev Aldı!

ETMD Tüzel Üyesi olan LimaDEM Elektrik Genel Müdürü Sayın Olgun Şafak Karabiber’i , Bursa İli temsilciliği protokolü imzalanması ve temsilcilik belgesinin teslimi için 31/07/2023 tarihinde ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil Topak, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mustafa Cemaloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ramazan Taşkın, Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Estik ve ETMD Bursa İli Temsilcisi Semih Karakavak ile birlikte ziyaret ettiler.

Ziyaret esnasında meslektaşların da eşlikleriyle imzalar atıldı.

Bursa İli özelinde gerçekleştirilmesi hedeflenen çalışmalar hakkında kararlar alındı ve yeni temsilcilik görevi için Sayın Olgun Karabiber’e belgesi teslim edildi.

ETMD Bursa İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Olgun Şafak Karabiber Bursa Temsilcisi Olarak Atandı. 3

Önceki dönem Bursa İli Temsilciliği görevini üstlenen ve temsilcilik süresince değerli çalışmalarda bulunan ve aynı zamanda ETMD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Orkun Estik’i makamında ziyaret ederek ETMD’ ye sunduğu katkıları için teşekkür edildi.

ETMD Bursa İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Olgun Şafak Karabiber Bursa Temsilcisi Olarak Atandı. 4

Temsilcilikler ETMD Yönetim Kurulu kararı ile belirlenen illerde ve yine ETMD Yönetim Kurulu kararı ile seçilen üyelerce görevlendirilir. ETMD il temsilcileri derneğin faaliyetlerini bulundukları ilde gerçekleştirmek, derneğin tanıtımını yapmak ve üye sayılarının arttırılması konularında çalışmalar yapmakla sorumludurlar.