ETMD 10. Genel Kurul Çağrısı

Değerli ETMD üyemiz,

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneğinin 10. Olağan Genel Kurul Toplantısı 09.02.2019 Saat 10.00’da, Kozyatağı Mah. Gülbahar Sok. No:15 Ege Yıldız İş Merkezi B Blok D:23 34742 Kadıköy/İstanbul (Telefon : 0216 464 70 80) adresinde yapılacaktır. Çoğunluk sağlanamadığı takdirde aynı adreste 23.02.2019 tarihinde toplanacaktır.

Https://Goo.Gl/Maps/9Z3Af172M7v

Https://Yandex.Com.Tr/Harita/-/CBRazJaWpB

(Ctrl+Tıklat ile internet ortamına geçebilirsiniz.)

Bildiğiniz gibi derneğimiz, sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmek amacı ile çalışmalar yapmaktadır. Enerji Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, TSE ve benzeri kurum ve kuruluşlar tarafından hazırlanan taslak standart, şartname gibi sektörümüzün kılavuzu olan resmi belgelere katkıda bulunmakta, görüş bildirmekte, değer katacak kitaplar ve yayınlar üretmektedir.

Ayrıca kuruluş esaslarımızda tanımlanan çeşitli aktiviteler ile sektörü bir araya getirme, Üniversitelerde etkinliklere katılarak eğitimler verme, katılımlı çalıştaylar yapma, öğrenci ve genç mühendislerle bir araya gelme, panel ve seminerler düzenleme gibi faaliyetlerimiz bu güne kadar yapıldığı gibi gelecek dönemlerde de artarak devam edecektir.

Bu çalışmalarımızda sektörümüzü daha iyi temsil edebilmek amacı ile 10 Mart 2018 tarihinde yapılan Olağanüstü Genel Kurulumuzda tüzük değişikliği gerçekleştirilerek tüzel kişiliklerinde derneğimize üye olmasının yolu açılmıştır. Sektör temsilcisi firmalarımız üye olmaya devam etmektedirler.

Her 2 yılda olduğu gibi yeni bir yönetim dönemine yaklaştığımız bu günlerde sizleri göreve çağırıyoruz.

Ailemizin, Ülkemiz insanının ve değerlerinin, Sektörümüzün daha iyisine layık olduğunu ve bunu hak ettiğini düşünüyorsanız;

Gelin! Derneğimize etkin katılın, yönetimde görev alın, yapabildiğimiz kadar hizmet etme yolunda birlikte çalışalım.

Türk Elektrik Tesisat Mühendisliğini daha ileriye taşıyalım.

Takip eden değil takip edilen olalım.