Elektrik Veya Elektrik Elektronik – Teknik Öğretmen

iş ilanları sayfası

Önemli duyuru :
Değerli sektör paydaşımız,
Derneğimizin aracı kurum faaliyeti bulunmamaktadır.
 İşbu ilan için yapacağınız başvurular direkt olarak ”Tüzel Üyemizin” aynı ilanda belirtilmiş olduğu iletişim bilgilerine yapılacaktır. İşbu ilan başvurusu neticesinde oluşacak her türlü sorumluluk başvuru sahibine aittir.

Kurumumuz TÜRKAK ve MYK tarafından yetkilendirilmiş olup, MYK sınav ve belgelendirme alanında hizmet vermektedir. Sınavlarda değerlendirici olarak görev alacak ekip çalışmasına uyumlu, analitik düşünebilen Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Kontrol ve Otomasyon veya Mekatronik ve Mekatronik Sistemleri alanında lisans eğitimi almış, Elektrik ve ya Elektrik Elektronik alanında Teknik Öğretmen, Elektrik veya Elektrik-Elektronik alanında ön lisans eğitimi almış kişi/kişiler istihdam edilecektir. İstihdam edilecek kişiler MYK seminerine katılımları sağlanarak Sınav Değerlendiricisi ve Sınav Karar Vericisi sıfatlarını kazanacaklar ve akabinde hizmet içi eğitime alınacaklardır. Bu sıfatlara sahip olan kişiler ise yalnızca hizmet içi eğitime alınacaklardır. Ya da Önceden MYK Seminerine katılmış Değerlendirici olarak çalışabilecek kişiler uygundur.

Beklenen Sorumluluklar:

  • Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Kontrol ve Otomasyon veya Mekatronik ve
    Mekatronik Sistemleri alanında lisans eğitimi almış ve elektrik pano montajıyla ilgili alanlarda en az
    üç (3) yıl tecrübeli olmak,
  • Meslek yüksekokullarında veya üniversitelerde elektrik, elektrik-elektronik branşlarının birinde en az üç (3) yıl eğitim vermiş olmak,
  • Elektrik veya Elektrik-Elektronik alanında ön lisans eğitimi almış ve elektrik pano montajıyla ilgili
    alanlarda en az beş (5) yıl tecrübeli olmak,
  • Mesleki ve teknik eğitim veren kurumlarda elektrik, elektrik-elektronik ve elektronik branşlarının birinde eğitmen olarak fiilen en az yedi (7) yıl eğitim vermiş olmak.

Lokasyon;

İstanbul, Kadıköy/Fikirtepe
Mail:

zozek@asyabelgelendirme.com