Connect Partner Hub, Müşteriler İçin “Birlikte Yaratma” Değerini Artırmak Amacıyla Kuruldu !

ABB Elektrifikasyon, müşterileri, sistem entegratörleri gibi kilit profesyonellerle ve ABB Ability™ dijital çözümleri ve servislerine doğrudan bağlamak için yeni, dinamik, çevrimiçi bir platform oluşturdu.

Connect Partner Hub, 2017’de piyasaya sürüldüğünden bu yana yüz binlerce kez indirilen ve halihazırda mevcut olan popüler mobil uygulama ABB Connect araçlarını temel alır. ABB Connect, müşteriler tarafından, mobil ve tablet uygulaması olarak ABB Elektrifikasyon portföyüne göz atmak ve erişmek için kullanılmaktadır.

ABB’nin Elektrifikasyon Bölümü Dijital Lideri Andrea Temporiti, lansmanla ilgili olarak şunları söyledi: “Connect Partner Hub, sadece bilgi alışverişi yapmak için kullanılan bir platformdan daha fazlası. Hem ABB hem de müşterileri için değer yaratan, dijital işbirliği ve iletişim için bir topluluk oluşturan tam bir ekosistemdir. İş ortaklarının artık fikirleri tartışabilecekleri ve entegre çözümler, katma değerli hizmetler tasarlamak, satmak, sunmak ve işletmek için diğer profesyonellerin yetkinliklerinden yararlanacakları bir yer olacak. “

Connect Partner Hub’ın “Proje” özelliği sayesinde kullanıcılar, DocWeb, tek hat şeması hesaplama aracı ve e-Configure gibi çeşitli mevcut araçları kullanarak her yerden gerçek zamanlı olarak projeler tasarlayabilir, oluşturabilir ve işbirliği yapabilir.

‘Fikir Deposu’nda kullanıcılar fikirlerini doğrudan ABB ürün yöneticileriyle paylaşabilir ve geri bildirimler alabilir.

Connect Partner Hub, ABB ürünlerinin ve çözümlerinin aranmasını, yapılandırılmasını, satın alınmasını ve kurulumunu basitleştirir ve iş ortaklarına, tam ihtiyaçlarına ve faaliyetlerine göre özelleştirilmiş ve sorunsuz bir deneyim sunar.

ABB Connect Partner Hub, daha fazla araç ve hizmet kullanıma sunuldukça zaman içinde gelişecektir. ‘Fikir Deposu’ ayrıca kullanıcıları platformun kendisi için de fikir ve iyileştirmeler önermeye davet eden bir geri bildirim özelliği içerir.

Connect Partner Hub, Müşteriler İçin “Birlikte Yaratma” Değerini Artırmak Amacıyla Kuruldu ! 1

www.abb.com.tr