Bu yıl 13-15 Ekim Tarihleri Arasında Düzenlenen EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’na Katıldık!

Türkiye’den ve dünyadan enerji sektörünün devlerini bir araya getiren 14. EIF Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı, 13-15 Ekim 2021 tarihleri arasında Antalya’da düzenlendi. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle online şekilde organize edilen fuar, bu yıl Antalya’ da gerçekleşti.

Antalya ANFAŞ Uluslararası Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen organizasyon, enerji sektörünü bir araya getirdi. Enerji sektöründeki güncel gelişmelerin tartışıldığı fuarda; yenilenebilir enerji modellerinden enerji yatırımlarının finansmanına, akıllı şehirlerden enerji teknolojilerinde yerlileşme ve dijitalleşmeye kadar çok sayıda önemli başlık masaya yatırıldı.

EIF Hakkında

EIF Dünya Enerji Kongresi ve Fuarı Dünya’da ve Türkiye’de enerji üretimine ilişkin çok çeşitli konuların tartışılacağı bir platformdur. T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın destekleriyle gerçekleşecek olan EIF 2021’in amacı, çeşitli enerji kaynaklarının ve enerji piyasalarının tüm boyutları ile değerlendirilmesi ve en son gelişmeler ile uygulamaların pek çok açıdan tartışılıp ele alınabileceği bir ortam oluşturmaktır.

www.enerjikongresi.com