Beta Enerji

Beta Enerji, Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi’nde, 25.000 m² kapalı, 40.000 m² açık alan olmak üzere toplam 65.000 m² alanda üretim yapan bir enerji şirketidir. Yağlı ve kuru tiplerde olmak üzere, güç, dağıtım ve özel sargılı transformatörlerin yanında kompakt trafo merkezi, metal mahfazalı hücreler, anahtarlama komponentleri, jeneratör ve elektrikli şarj istasyonları üreterek, enerjide ”uçtan uca üretim” yetkinliğine sahip bir enerji ve teknoloji markasıdır.

Ülkemizdeki en fazla ar-ge yatırımında bulunan şirketlerden biri olan Beta Enerji, kendi öz kaynakları ile finanse ettiği dikey girişimlerle, üretimin ve katma değerin yanında durmakta, sürdürülebilirlik başlığına yaptığı yatırımlarla da yaşanabilir bir geleceğe katkı sağlamaktadır.

Geniş servis bakım ağı, alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile etkin ve hızlı bir şekilde kullanıcılarına hizmet verirken, satış sonrası süreçlerde de tüm müşterilerinin yanındadır.

Beta Enerji, 6 kıtada 60 ve üzeri ülkeye ürünlerini ihraç ederek, uluslararası standartlara uygun Türk Enerjisi’ni tüm dünyada ”en kaliteli” şekilde temsil etmektedir.

https://betatransformer.com/