Anel Group

Rıdvan Çelikel (Anel Grup Yönetim Kurulu Başkanı, Kurucu):

“Dünyanın çeşitli bölgelerinde, kapsamlı ve kompleks projeleri hayata geçirmek bizim en büyük tutkumuz. 30 yılı aşkın süredir, değer yaratmak için gelişerek ve geliştirerek çalışıyoruz.”

Yolculuğumuz Rıdvan Çelikel‘in 1986 yılında Anel Elektrik’i kurmasıyla başladı.

Kurucumuz Rıdvan Çelikel’in 1986 yılında Türkiye’de başlattığı yolculuğumuz, dünyanın farklı coğrafyalarında prestijli projeler ile devam ediyor. Bugün, aynı hedefe birlikte yürüyen yaklaşık 2.000 kişilik bir ekibiz.

30 yılı aşkın sürede, 3 kıta ve 14 ülkede, 13 milyon metrekareden büyük bir alanda, 200’den fazla projeyi başarıyla tamamladık. Türkiye, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dhabi ve Dubai), İngiltere, Hollanda ve Azerbaycan’da devam eden elektrik ve mekanik taahhüt operasyonlarımıza ek olarak, işletme bakım, alçak gerilim pano üretimi, gemi elektrik ve elektronik sistemleri (savunma sanayi) ve geri dönüşüm alanlarında da hizmet sunuyoruz.

Attığımız her adımda, bizi biz yapan değerlerimiz olan Akılcılık, Gelişim, Saygı, Azim ve Beraberlik en kıymetli rehberimiz. Biz, çevresel, sosyal ve ekonomik açıdan sürdürülebilir bir dünya için mühendislik ve teknoloji gücünü stratejik becerileri ile birleştirerek yenilikçi girişimlerde bulunuyoruz. İşimizi en iyi şekilde yaparken toplumda değer yaratma hedefini de ön planda tutuyoruz. Başarımızı, sürekli gelişen ve geliştiren, yenilikleri takip eden, yaptığı işlerle olduğu kadar, gönüllülük faaliyetleriyle de toplumda değer yaratan büyük bir ekip olmaya borçluyuz!

İşimizi en doğru şekilde yapmanın yanı sıra, dünyada değerli ve kalıcı izler bırakmayı da önemsiyoruz. Eğitim, çevre ve sanat alanlarında gerçekleştirdiğimiz sosyal sorumluluk faaliyetleri ile toplumda değer yaratmaya odaklanıyoruz. Biz, hayal ettiğimiz dünya için çözümler üretmeye çalışan, krizi gelişim fırsatı olarak gören, sosyal sorumluluk projelerine gönülden ve aktif destek veren bir ekibiz.

Yolumuzda emin adımlarla ilerlerken, yarını bugünden düşünmeye ve tasarlamaya devam edeceğiz.

https://anelgroup.com/