7.Yılkomer Yıldırımdan Korunma Semineri 8 Mart 2024 Tarihinde, Yoğun İlgiyle Gerçekleşti!

Point Hotel Barbaros’ta gerçekleşen etkinlikte farklı illerden gelen 500’e yakın mühendis yer aldı. Etkinlikte Türkiye, Slovenya, Yunanistan, Almanya, İrlanda, Paraguay, Polonya ülkelerinden gelen 10 eğitmen katılım gösterdi.

7.Yılkomer Yıldırımdan Korunma Semineri 8 Mart 2024 Tarihinde, Yoğun İlgiyle Gerçekleşti! 1

Seminer boyunca, Türkiye’de Güncel Yıldırım Risk Durumu, IEC 62305 Standart Kapsamında Dış Yıldırımdan Korunma ve AG Parafudr Sistem Dizaynı Topraklama ve Eş Potansiyel Önlemleri,Yasal Zorunluluklar, Strikesorb Yıldırımdan Korunma Teknolojisi, Din Rail AG Parafudr Teknolojileri,CMCE Teknolojisi Yıldırım Engelleme Sistemi, İzoleli Dış Yıldırımdan Korunma ve İzoleli İniş Sistemleri ,Kaçak Akım Rolesi Seçimi, Enerji Depolama Sistemleri, Solar Sistemlerde Combiner Box Çözümleri, Solar Sistemlerde Şebeke İzleme Rolesi ve Koruma Önlemleri,Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarında Kaçak Akım Rölesi ve AG Parafudr Seçimi konularında katılımcılara detaylı ve güncel bilgiler sunuldu.

Üye firmalarımızdan YILKOMER Yıldırımdan Korunma Merkezi Genel Müdürü Sayın Serdar AKSOY açılış konuşması ve sunumlarını gerçekleştirdikten sonra ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil TOPAK’ı sahneye davet etti. Sayın TOPAK konuşmasında; 7. YILKOMER Yıldırımdan Korunma Seminer organizasyonuna davetli meslektaşlara yönelik üyelik çağrısında bulundu ve Sayın Serdar AKSOY’ a 7. si düzenlenen seminerin başarıları için tebriklerini sundu.

7.Yılkomer Yıldırımdan Korunma Semineri 8 Mart 2024 Tarihinde, Yoğun İlgiyle Gerçekleşti! 2

Değerli Üyemiz YILKOMER’in başarılarının devamını dileriz.

7.Yılkomer Yıldırımdan Korunma Semineri 8 Mart 2024 Tarihinde, Yoğun İlgiyle Gerçekleşti! 3