20. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Stant Kurulumuyla Yer Aldı!

Bu yıl 20. RLC Günleri 27-28-29 Şubat Tarihlerinde, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre Merkezinde Kapılarını Açtı.

2005 yılında ’’Elektronik Günleri’’ adı altında “Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz” sloganı ile başlayan RLC Günleri, zamanla Elektrik, Elektronik, Enerji, Otomasyon ve Aydınlatma alanlarında geniş bir kitleye yayılmış bir kariyer etkinliği oldu. Her geçen yıl artan katılımcı kitlesiyle birlikte profesyonelleşen RLC Günleri, Türkiye’de sanayi-öğrenci-akademisyen işbirliğine olanak sağlayan ‘Sektörün En Bilinen Öğrenci Etkinliği’ dir.

RLC Günleri düzenlenirken öncelikli amaç, firmalarla öğrenciler arasındaki iletişimi sağlamak, öğrencileri sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgilendirerek sektör için daha kaliteli ve bilinçli bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak; aynı zamanda gelişen teknolojiyi takip ederek, katılımcılarına bunlardan faydalanma imkânı sunmaktır.

20. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 1

Bu sene ABB, STÄUBLI, SIEMENS, FANUC, EAE ELEKTRİK, FORD OTOSAN, DELTA ELEKTRONİK, MERCEDES BENZ TURK, EATON, VESTEL, ENERJİSA, BEST, REXROTH, FEV, OYAK RENAULT, ENTES, SÖNMEZ TRAFO, CHINT, ENTEK ELEKTRİK, HITACHI ENERGY, NORDEX gibi sektörün öncü firmaları panel ve stant alanları ile katılım sağladı.

20. RLC Günleri Gerçekleşti! ETMD Stant Kurulumuyla Yer Aldı! 2

Derneğimiz olarak 20. RLC Günlerinde Stratejik Partner olarak ve ETMD stant alanı ile yer aldık. 3 gün boyunca öğrencilerin ilgisi ve derneğimiz hakkında bilgi edinme istekleri bizleri mutlu etti. Öğrenci üye adaylarımızla buluşma fırsatı bulmuş olduk.

Etkinlikte emeği geçen tüm ekiplere teşekkür ederiz ve başarılarından dolayı tebrik ederiz.