13. Geleneksel ETMD Gecesi 16 Eylül 2022 Tarihinde Gerçekleşti !

16 Eylül 2021 Cuma günü saat 19:00 da başlayan ve 13. sü düzenlenen ETMD Geleneksel Gece’miz Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz tesislerinde gerçekleşti.

Gecemiz, kokteyl ile yapılan karşılamanın ardından salonda gerçekleşen yemek ile canlı müzik eşliğinde devam etti. Sektörün önde gelen firma ve temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleşen gecemize özlem ve ikili görüşmeler ön plana çıktı.

13. Geleneksel ETMD Gecesi 16 Eylül 2022 Tarihinde Gerçekleşti ! 1

Açılış konuşmasında ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa CEMALOĞLU misafirlere katılımları ve destekleri için teşekkürlerini sunduktan sonra ülkede yaşanan sektörel gelişmelere değindi. Dernek faaliyetlerini özetledikten sonra ETMD’ nin yeni projelerini anlattı. Açılış konuşması ardından davette yer alan sektör firmalarımıza söz verdi. Söz alanlar kendi firmaları ve dernekle ilgili düşüncelerini dile getirirken geceye renk kattılar.

13. Geleneksel ETMD Gecesi 16 Eylül 2022 Tarihinde Gerçekleşti ! 2

Gecenin düzenlenmesine katkı sağlayan destekleyicilere törenle plaketleri takdim edildi.

13. Geleneksel ETMD Gecesi 16 Eylül 2022 Tarihinde Gerçekleşti ! 3

Bu yıl Platin Sponsorlarımız; ABB, EAE ELEKTRİK, HCS KABLOLAMA SİSTEMLERİ, MEPA ENERJİ, SCHNEIDER ELEKTİK’ in plaketlerini ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa CEMALOĞLU takdim etti. Altın Sponsorlarımız; WÖMNER GÜÇ SİSTEMLERİ, BBM PANO, CHİNT, ETABİR KABLO, NEOCOM’ a plaketlerini ETMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Sayın Zafer MUTLU takdim etti. 13. Geleneksel gecesinin Gümüş Sponsorları; ART PANO, AS GLOBAL, EEC ENTEGRE BİNA TEKNOLOJİLERİ, EKT MÜHENDİSLİK, GÜNSAN ELEKTRİK, HEM ELEKTRİK, OMEGA PANO, TÜRK PRYSMIAN KABLO, VATAN KABLO ve gecenin Müzik Sponsoru TEKSAN JENERATÖR firmalarına ETMD Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından plaketleri takdim edildi.

250 katılımcının yer aldığı gecede, geçen yıl gerçekleşen gecede de dikkatleri çeken; Kadın mühendislerin ve genç mühendis meslektaşların yer alması, Adana’ dan, Mersin’ den, Bursa’ dan, Ankara’ dan, İzmir’den, Kocaeli’ den, Tekirdağ’ dan, Antalya’dan katılım sağlayan sektör firmaların yoğunluğu oldu.

Geleneksel ETMD Gecesine Katılım Sağlayan Değerli Firmalar:

ABB, APEAS, AS GLOBAL, ARMAĞAN MÜHENDİSLİK, ART PANO, ARTE TEKNOLOJİ, ARKEN JENERATÖR, BİRTAŞ (ETABİR KABLO), BORTEK, BBM PANO, BÜYÜK ELEKTRİK, BORTEK, BYCHO, CAN ÇELİK PANO, CHİNT, CİHAN ELEKTRİK, ÇETİN ELEKTRİK, DEVPAN PANO, EAE ELEKTRİK, EAE ELEKTROTEKNİK, EATON, ERDE, EKT MÜHENDİSLİK, ELEKTRA, EPOT, EEC, FREKANS ELEKTRİK, GESİAD BURSA, GÜNSAN ELEKTRİK, HAGER, HB ELEKTRİK, HCS, HEM ELEKTRİK, HYS ELEKTROMARKET, İDE ELEKTRİK, KARMA MÜHENDİSLİK, KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ, KOJENTÜRK, LEDVANCE, LEGRAND, LİMADEM, MEPA ENERJİ, NEOCOM, OMEGA, OMSAN TRAFO, ORGE, PHOENİX, SCHNEIDER, SİGMA, SİNERJİ ELEKTRİK, TEKSAN, TESLA ELEKTRİK, TÜRK PRYSMIAN, TÜYAK, TÜYİDER, TOPKAPI ÜNV., UVA AYDINLATMA, VDE, VATAN KABLO, WÖMNER, YTÜ, NET HABER AJANSI, ELEKTRİK DÜNYASI, ELECTRIKCITY TÜRKİYE MAGAZİN, PARLAR MEDYA, HVAC360TR VE TÜM ÖZEL KONUKLAR.

Gerçekleşen gecede, iş birlikleri arttı ve katılan değerli misafirler bir gece de olsa yorgunluklarını atma fırsatı yakaladı.

ETMD Yönetim Kurulu 13. Geleneksel ETMD Gecesine Katılım Gösteren Tüm Meslektaşlarına Teşekkür Ediyor!

Bu anlamlı gecede bizlerle olmayı tercih eden tüm sektörümüze, basın mensuplarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Gelecek yıl bu mutluluğu tekrar sizlerle paylaşabilmeyi sağlıkla, umutla, heyecanla bekliyoruz.

13. Geleneksel ETMD Gecesi Albüm İçin Tıklayın