11. Geleneksel ETMD Gecesi Gerçekleşti

11. Geleneksel ETMD Gecesi Yoğun İlgi Gördü

11. Geleneksel ETMD Gecesi Gerçekleşti 1

ETMD “Elektrik Tesisat Mühendislerinin Birleştirici Gücü” olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Bu yıl 11 Ekim 2019 tarihinde, 11. si düzenlenen ETMD Gecesine, sektörün önde gelen firma temsilcileri yoğun katılım sağladı. 24 Tüzel üyemiz16 Gece Sponsorlarımız, 4 Sektör Derneğin temsilcileri ve 4 Üniversite dâhil olmak üzere 54 firmadan, 260 firma temsilcisinin iletişim ağını geliştirdiği kokteyl ile yapılan karşılamanın ardından konuklar, gecenin gerçekleşeceği Balo Salonunda yerlerini aldı.

Derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Cemaloğlu’nun açılış konuşması; Sektörün ve Ülkenin güncel durumu konusunda yaptığı tespitler ile geceye damgasını vurdu. Ardından; 11. Geleneksel ETMD Gecesi kapsamında, Gecenin düzenlenmesine büyük katkı sağlayan sponsorlarımız ve paydaş derneklerimiz adına düzenlenen tören ile plaketlerin takdimi gerçekleştirildi. Geceye; her yıl olduğu gibi müzik ve yemek ile devam edildi. Katılım sağlayan firmaların, iş ilişkilerini güçlendirdiği 11. Geleneksel ETMD Gecesi, yoğun bir yılın yorgunluğunun atıldığı güzel bir gece olarak sona erdi.

Elektrik Tesisat sektörünün geleceğini şekillendirmek adına yanımızda olan tüm katılımcılarımıza, katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

Gelecek yıl görüşmek üzere.

ETMD Yönetim Kurulu

11. Geleneksel ETMD Gecesi Gerçekleşti 2