YTÜ Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam’da Gerçekleşen 19. İLTEK Günlerine Stratejik Partner Olarak Katılım Sağladık!

Amerika merkezli dünyanın en büyük teknik organizasyonu olan IEEE’nin Yıldız Teknik Üniversitesi kolunda 26-27-28 Mart tarihlerinde “Türkiye’nin En Büyük Bilişim Etkinliği” unvanına sahip olan ve kapanış konuşmasını “TÜBİTAK Başkanı Hasan Mandal’ın” yaptığı İLTEK Günleri etkinliğinin 19.su gerçekleşti.

“Institute of Electrical and Electronics Engineers” açılımıyla IEEE, birçok alanda mühendislik uygulamalarının gelişimi için çalışan, kâr amacı olmayan, dünyanın önde gelen teknik organizasyonu kurulduğu 8 Mayıs 2001 tarihinden bu yana ‘’Sadece Derse Girerek Mühendis Olunmaz!’’ sloganıyla çıktığı yolda başarılarıyla adından söz ettiriyor.

İletişim, bilişim, elektronik, mekatronik, oyun teknolojileri, haberleşme, yazılım ve telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere tüm teknolojiyi en güncel gelişmeleri ile mercek altına alarak sektörün öncülerini öğrencilerle buluşturma hedefiyle profesyonel bir etkinlik olan İLTEK (İletişim ve Bilişim Teknolojileri) Günleri; oturumlar, paneller, workshoplar ve fuar alanı ile tamamlandı.

3500’den fazla katılımcının ziyaret ettiği 19. İLTEK Günlerinde ‘’Stratejik Partner’’ olarak yer almaktan mutluluk duyduk.

Etkinliklerde görev alan ve başarıyla tamamlayan öğrencilerimizi kutluyoruz.