WIN EURASIA 30. Yılında Hidrojen Enerjisine Yer Veriyor!

Bölgenin ve sektörünün en büyük uluslararası sanayi fuarı WIN EURASIA – World of Industry Fuarı 5-8 Haziran 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açacak.

5-8 Haziran 2024 | İstanbul Fuar Merkezi, Yeşilköy

6 salonda toplam 55.000 m2 fuar alanında Enerji, Elektrik & Elektronik Teknolojileri, Kaynak ve Robotik Kaynak Teknolojileri, Lojistik, Tedarik Zinciri Yönetimi & İç Lojistik Çözümleri, Endüstriyel Üretim Makinaları, Endüstriyel Otomasyon ve Fabrika Otomasyon Sistemleri sektörlerinde faaliyet gösteren yüzlerce firma en yeni ürünlerini sergileyecek!

WIN EURASIA 2024 İçinde Yer alan Hidrojen Özel Alanı Sayesinde Bu Dönüşümdeki Süreçleri Ve Projeleri Görebilir Veya Çözümlerinizi Tanıtma İmkanı Yakalayabilirsiniz

Fosil yakıtlara dayalı olan enerji üretimi ve tüketiminin yaratmış olduğu çevre kirliliğini önleyebilmek adına daha sürdürülebilir ve temiz olan Hidrojen enerjisinin üretimine ve uygulanabilirliğine WIN EURASIA 2024’te Hidrojen Özel Alanında yer vermeye başlıyor..

Hidrojen enerjisinin kullanım alanlarının başında ağır sanayi yer almaktadır. Hidrojen Enerjisinin üretimi, depolanması, taşınması ve kullanımıyla ilgili teknoloji ve altyapının gelişimi birçok yeni iş alanını ve projelerini de beraberinde getiriyor. Karbon salınımının yoğun olduğu sanayilerin üretim hatları Hidrojen teknolojisine uyumlu hale gelmek üzere alt yapılarını hazırlamaya başladı.

https://www.win-eurasia.com/tr/fuar-hakkinda/hidrojen-ozel-alani

https://www.win-eurasia.com/tr/katilimcilar/win-eurasia-basvuru-formu