WIN Eurasia 2019 Fuar Etkinliğimizden Haberler

WIN EURASİA 2019 FUAR ETKİNLİĞİMİZDEN HABERLER

14-17 Mart 2019 Tarihlerinde kapılarını açan WİN Eurasia Fuarında derneğimiz de Firma Sunumları, Seminerleri ve Teknik Yayınları ile katılım sağladı. Fuar 14 Mart tarihinde gerçekleşen açılış sonrasında yoğun ilgi gördü. Açılışta, ETMD Yönetim Kurulu Başkanı; Sayın Mustafa CEMALOĞLU’ da konuşması ile yer aldı.

WIN Eurasia 2019 Fuar Etkinliğimizden Haberler 1

Derneğimiz standında ise yoğun ilgi söz konusuydu. ETMD Seminerleri için İzmir’den gelen yaklaşık 80 kişilik meslektaş ve misafirlerimizin standımıza ziyaretleri gerçekleşti.  Değerli Yönetim Kurulu Üyelerimiz ise destekleri ile fuar boyunca yanımızdalardı.

WIN Eurasia 2019 Fuar Etkinliğimizden Haberler 2

Sektörümüzün önde gelen fuarlarından WIN Eurasia ‘da ETMD seminerlerine ilgi büyüktü. Sn. Prof. Dr. İsmail Kaşıkçı yaklaşık 300 kişiye “Elektrik Tesislerinde Güvenlik ve Kısa Devre Hesapları” sunumunu yaptı.

WIN Eurasia 2019 Fuar Etkinliğimizden Haberler 3

Firma sunumlarımız bölümünde ise, Siemens firmasından Sn. Ömer Avşar “Enerji İzleme ve Yönetim Sistemleri” ABB firmasından Sn. Mehmet Karakaya “Enerji Altyapısının Dijital Dönüşümü” Prysmian Group’tan Sn. Can Sağkol “Yangına Dayanıklı Kablolar, Yapılan Testler ve CPR” ve Schneider Electric firmasından Sn. Türker Öztürk “Geleceğin Projelerinde Dijital Dönüşüm Etkisi” sunumları ile katılımcılarımıza dolu dolu bir etkinlik gerçekleştirdi.

WIN Eurasia 2019 Fuar Etkinliğimizden Haberler 4