Türk Prysmian Kablo Tarafından Düzenlenen “Prysmian’da Kadın” Konulu Panel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Gerçekleşecek.

Kadınların toplumdaki yeri ve önemi, toplumsal cinsiyet eşitliği ve sürdürülebilirliğin konuşulacağı panel Türk Prysmian Kablo CEO’su Cinzia Farisè’nin moderatörlüğünde;  Luminor Bank Yönetim Kurulu Üyesi, Prysmian Group Saipem Telecom Italia Maria Elena Cappello, Generali Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı, Türk Prysmian Yönetim Kurulu Üyesi Mine Ayhan, Türk Prysmian Stratehik Metal Satınalma Şefi Gamze Keçeci, Türk Prysmian Yönetim Kurulu Üyesi, Prysmian Group Sürdürülebilirlik Direktörü Maria Cristina Bifulco ve Kale Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO Zeynep Bodur Okyay’ın katılımıyla 8 Mart Pazartesi günü 11.00’da düzenlenecek.

Prysmian Group Hakkında

Prysmian Group, General Cable ile dünya çapında gerçekleşen birleşmeyi takiben, enerji ve telekomünikasyon kabloları endüstrisinde, 2019 yılında yaklaşık 11,6 milyar Euro olan satışları, 29.000 çalışanı, 50 ülkede faaliyet gösteren 106 fabrikası ile bir dünya lideridir. Yüksek teknoloji ürünleri pazarında yer alan Prysmian Group, geniş bir ürün ve hizmet yelpazesine; teknoloji ve bilgi birikimine sahiptir. Prysmian Group, ürün yelpazesi kapsamında; enerji iletimi ve dağıtımı için yeraltı ve denizaltı kablo ve sistemleri; çeşitli endüstriyel sektörlerdeki uygulamalar için özel kablolar; video, bilgi ve ses iletimi için optik fiber ve kablolar ve bakır telekom kabloları bulunmaktadır. Prysmian Group’un temel rekabet güçleri arasında, yenilikçi ürün ve üretim süreçleri ve sahip olduğu geniş coğrafi alanı ile müşteri memnuniyetine ve müşteri hizmetlerine verdiği önem yer almaktadır. Prysmian S.p.A., Milano borsasında işlem görmektedir.

http://www.prysmiangroup.com.tr

Türk Prysmian Kablo Tarafından Düzenlenen “Prysmian’da Kadın” Konulu Panel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Gerçekleşecek. 1