Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı 31 Ekim’ de Gerçekleşti. ETMD Olarak Çalıştayda Destekleyenler Arasında Yer Aldık!

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği olarak desteklediğimiz , Ankara Ticaret Odası (ATO) ile Türk Mühendis ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi iş birliğinde “Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı” 31 Ekim 2022 Pazartesi günü ATO Meclis Salonu`nda 09.30-17.30 saatlerinde gerçekleştirildi.

Ankara Ticaret Odası’nın Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Ankara Şubesi ve birlikte düzenlediği “Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı”, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkan Yardımcısı Yavuz Emir Beyribey ve Elektrik Mühendisleri Odası Ankara Şube Başkanı Prof. Dr. Şeref Sağıroğlu ve ETMD Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Açıkgöz ‘ün katılımıyla ATO Başkanı Gürsel Baran’ın ev sahipliğinde yapıldı.

Açılış konuşmalarının ardından “Siber Vatan, Siber Güvenlik ve Savunma” başlıklı oturumlar gerçekleştirildi.

ETMD Ankara Şube Yönetim Kurulu Başkanı Aykut Açıkgöz’de çalıştayda “ Endüstriyel ve Enerji Tesislerinde Siber Vatan ve Güvenlik “ konu başlığında bir sunum gerçekleştirdi .

Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı 31 Ekim' de Gerçekleşti. ETMD Olarak Çalıştayda Destekleyenler Arasında Yer Aldık! 1
ETMD Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aykut AÇIKGÖZ

Toplantıya ayrıca Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu, BTK Haberleşme Genel Müdürü Gökhan Evren, Cumhurbaşkanlığı Bilim, Teknoloji ve Yenilik Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Osman Coşkun ile ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz da katıldı.

Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı 31 Ekim' de Gerçekleşti. ETMD Olarak Çalıştayda Destekleyenler Arasında Yer Aldık! 2
Siber Vatan ve Savunma Ulusal Çalıştayı 2022 Teşekkür Belgesi