SEDEFED Üyeler Buluşması 18 Ocak 2024 Tarihinde Gerçekleşti

SEDEFED – Sektörel Dernekler Federasyonu 18 Ocak Perşembe Günü Bridge Restaurant’da saat 09:00 – 12:00 arasında üyeleriyle kahvaltı eşliğinde toplantı gerçekleştirdi.

SEDEFED Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Emine Erdem ve tüm yönetim kurulu üyelerine davetlerinden ötürü teşekkür ederiz.

Toplantıya derneğimiz Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil Topak, Yönetim Kurulu Üyelerinden Sayın Umut Ekici, Sayın Okan Cantürk, Prof. Dr. Ozan Erdinç ve Dernek Temsilcimiz ve aynı zamanda TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Öner Çelebi ile birlikte katılım sağladılar.

SEDEFED Üyeler Buluşması 18 Ocak 2024 Tarihinde Gerçekleşti 1

Basın Açıklaması:

SEDEFED Kahvaltı Toplantısını Üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleştirdi.
Başkan Emine Erdem, açılış konuşmalarında 2023 yılında SEDEFED’in gerçekleştirdiği faaliyetlerden ve 2024 yılına dair vizyon planlamasından kapsamlı bir şekilde bahsetti. Federasyonun lideri, üyeleriyle bir araya gelerek gelecek hedefleri ve stratejileri konusunda şeffaf bir iletişim sağladı.

SEDEFED Saymanı Zeynep Tura, strateji çalışmasını detaylı bir şekilde anlatarak federasyonun kurumsal yapısının nasıl şekilleneceğine dair bilgiler verdi. Finansal yönetim ve kaynak planlaması konularında önemli ayrıntıları paylaştı.

SEDEFED Başkan Yardımcısı Öner Çelebi, haritalandırma çalışması kapsamında federasyonun içerisinde bulunan üye derneklerin etkileşimini ve ekosistemin verilerini inceledi. Bu veriler, gelecek stratejilerin daha etkili bir şekilde planlanmasına katkı sağlayacak önemli bilgilerle paylaşım gerçekleştirdi.

SEDEFED Başkan Yardımcısı Figen Toksü, var olan kaynakların ve gelecek planlamasının detaylarına odaklanarak federasyonun sürdürülebilir büyüme ve gelişme stratejilerini ele aldı. Finansal sürdürülebilirlik ve kaynak yönetimi konularında önemli bilgiler paylaştı.

Yeşil Dönüşüm Komisyon Başkanı ve SEDEFED Üye Derneği EYODER Başkanı Onur Ünlü, yeşil dönüşüm alanındaki gelişmeleri ve 2024 vizyonunu üyelerle paylaştı. Sürdürülebilir enerji ve çevresel konularda yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek sektördeki gelecek adımlarını ele aldı.

SEDEFED Başkan Yardımcısı Tuğrul Baran, toplantıda üye derneklerinin taleplerini topladığı bölümün moderasyonunu gerçekleştirip, derneklerin fikirlerine dair beklentileri değerlendirdi. Bu interaktif oturum, federasyon içinde daha etkili bir iletişim ve işbirliği ortamının oluşturulmasına katkı sağladı.

Bu keyifli organizasyona katılan üyelerimizin yoğun ilgisiyle gerçekleşen SEDEFED I. Kahvaltı Toplantısına katılan her derneğimize teşekkür ederiz. Toplantının çıktılarına, detaylara ve bilgilere SEDEFED web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://sedefed.org/yonetim-kurulu/