Schneider Electric, Elektrikçilerin İşini Kolaylaştırmaya Devam Ediyor!

Schneider, günlük elektrik işlerini kolaylaştırmak ve daha keyifli hale getirmek için tasarladığı Thorsman ailesinin yeni üyesi kablo bağını piyasaya sürüyor.

Günlük işlerinizi verimliliğin, ergonominin ve emniyetin olduğu bir ortamda daha rahat, daha keyifli ve daha güvenli yapmak istemez misiniz? Schneider Electric tarafında elektrikçiler başta düşünülerek sahada iş yapan herkes için tasarlanmış el aletleri sayesinde bunu sağlamak mümkün. Kablo makarasından çalışma lambasına, dijital multimetreden el lambasına ve izole banta kadar çeşitli el aletlerini barından Thorsman ailesine artık kablo bağı da katıldı.

Thorsman ailesinin yeni üyesi: Kablo Bağı

Günlük elektrik işlerinde açık alanlardaki, elektrik panosundaki vb. yerlerdeki kablo demetlerini birbirine bağlamaya yarayan Thorsman kablo bağları, beyaz ve siyah olmak üzere 2 farklı renkte ve 100×2,5mm’den başlayarak 780×8,8mm’ye kadar 15 farklı boyda geliyor. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için uygun olmakla birlikte, siyah rengin Ultraviyole (UV) ışınlarına dayanıklı olması ayrı bir sağlamlık sağlıyor. Ayrıca, UL94-V2 özelliği sayesinde de bir alev kaynağı tutulup geri çekildikten sonra üzerindeki alevi kendi kendine söndürebiliyor. Son olarak ise, açıldıktan sonra tekrar kapatılabilen paketlemesi sayesinde kullanıcı-dostu bir kullanım sunuyor.

Sürdürülebilir yenilikçi kablo bağı: Rapstrap

Standart kablo bağı ile standart işlerde kolaylık ve ergonomi sağlamanın yanı sıra, daha sürdürülebilir bir dünya için de yenilikçi Rapstrap kablo bağını piyasaya sürüyor. Rapstrap kablo bağı; atık oluşturmayan, üst üste eklenebilen ve çözülüp tekrar bağlanabilerek yeşil çevreye katkı sağlayan bir kablo bağıdır. Elastik poliüretan maddeden yapıldığı için %50 oranına kadar esneyebilir ve hassas yüzeylere zarar vermeden kolayca bağlanabilir, hatta bitkileri bile birleştirmede kullanılabilir.

Schneider Electric; elektrikçi, panocu, müteahhit gibi sahada iş yapan herkesin günlük işlerini kolaylaştırmayı amaçlıyor ve bunu da Thorsman ailesinin yeni üyesi standart kablo bağı ve yenilikçi Rapstrap kablo bağı ile sağlıyor. Bunu yaparken, sürdürülebilir çevreye katkıda bulunmaya da devam etmeyi unutmuyor.

Schneider Electric Hakkında

Schneider Electric olarak biz enerjiye ve dijitale erişimin, temel bir insan hakkı olduğuna inanıyoruz. Herkesin minimum kaynaktan maksimum fayda sağlaması için gücümüzü ve enerjimizi kullanıyoruz. Bunu yaparken de Life Is On yaklaşımımızın herkes için her an, her yerde hayat bulduğundan emin oluyoruz.

Verimlilik ve sürdürülebilirlik için dijital enerji ve otomasyon çözümleri sağlıyoruz.

Evler, Binalar, Veri Merkezleri, Altyapılar ve Endüstriler için dünyanın önde gelen enerji teknolojilerini, gerçek zamanlı otomasyonu, yazılımı ve hizmetleri entegre çözümlerle birleştiriyoruz.

Anlamlı Bir Amaç ve Kapsayıcı ve Güçlü Değerlerimiz etrafında tutkuyla birleşmiş olan, açık, küresel ve yenilikçi bir topluluğun sonsuz potansiyelini ortaya çıkarmaya kararlıyız.

www.se.com/tr