Prysmian Kablo, Bayi Ağının 2. Kuşağıyla Ilerlemeye Devam Ediyor

BASIN BÜLTENİ

Prysmian Kablo, bayi ağının 2. kuşağıyla ilerlemeye devam ediyor

Prysmian Kablo, 2014’de hayata geçirdiği “2. Kuşak Projesi”nin ikinci fazını Mudanya fabrikasında bulunan Üretim Akademisi’nde gerçekleştirdi. A-Takımı bayilerinin, 2. kuşağına yönelik verilen eğitimler kapsamındaki bu proje, sürdürülebilirlik kapsamında da büyük önem arz ediyor.

Dünya çapında enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün lideri Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, 2018’in son çeyreğinde çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bu yıl ikincisi gerçekleştirilen 2. Kuşak Projesi’nde, finans, üretim, lojistik, satış ve pazarlama konuları üzerine eğitimler verildi. Prysmian Kablo’nun Üretim Akademisi’nde düzenlenen eğitimlerle desteklenen proje, bu kuşağın şirket vizyonu oluşturma konusunda da farkındalık kazanmasını amaçlıyor.

“Kablo sektörünü geliştirecek projelere devam edeceğiz”

Prysmian Kablo’nun, 2. Kuşak Projesi şirketlerin hedeflerini sürdürülebilirlik ilkesi üzerine oluşturmaları için yol gösteriyor. Gelecekte işin başına geçecek A-Takımı 2. Kuşak bayilere yönelik gerçekleştirilen projede; kişisel gelişim, ölçülebilir hedefler belirleme, performans ve kâr oranı gibi başlıklar üzerinde duruldu. Eğitimlere önümüzdeki yıllarda da devam etmeyi planladıklarını belirten Prysmian Kablo Yurt içi Satış Direktörü Etem Bakaç, “Prysmian Kablo olarak gerçekleştirdiğimiz İkinci Kuşak Projesi ile genç yönetici adayları ile bir araya geldik. Gelecekte kablo sektöründe çalışacak adaylar için “sürdürülebilirlik” konusuyla birlikte “finans, üretim, lojistik, satış ve pazarlama konuları” üzerine eğitimler gerçekleştirdik. Bu eğitimlerimizin esas hedeflerinden biri de daha güvenli, daha kaliteli ve daha yüksek performanslı ürünler geliştirerek, pazarı güçlendirmek” dedi.

İkinci Kuşak Projesi ile ilgili olarak Prysmian Kablo CEO’su Erkan Aydoğdu, “Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz” misyonumuz doğrultusunda, Türkiye’nin yarınlarını temsil eden gençlerimize de yatırım yapıyoruz. Bu anlamda, A-Takımı bayilerimizin 2. kuşağı olan arkadaşlarımızla buluşmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Vermiş olduğumuz eğitimler kapsamında, kişisel gelişim, ölçülebilir hedefler belirleme, performans ve kâr oranı konularında farkındalık yaratmak istedik. İkinci Kuşak Projesi’ne gelecek yıllarda da devam edeceğiz” dedi.