Phoenix Contact’ın 20 Yılı Aşkın Süredir Düzenlediği Uluslararası Teknoloji ve Eğitim Yarışması “xplore”un Başvurularının Başladığını Duyurmaktan Mutluluk Duyarız.   

Siz de sürdürülebilir bir dünyaya ilişkin fikirlerinizle geleceği şekillendirmek ister misiniz?

“Sürdürülebilir bir Dünya için Teknoloji Ödülü” sloganı ile hayata geçirilen Xplore 2023 yarışmasında, sürdürülebilir bir dünya için günlük hayat çözümleri veya sürdürülebilir bir dünya için teknoloji ve kalifikasyona yönelik eğitim çözümleri arıyoruz.

Tüm dünyadan küçük veya büyük öğrenciler, teknikerler, stajyerler ve genç profesyonellerin tümü yarışmamızın katılımcısı olabilmektedir. Phoenix Contact, bu eğitim ve teknoloji yarışmasıyla, uluslararası 100 takımın sürdürülebilirlik konusundaki yenilikçi çözümlere ilişkin proje fikirlerini uygulamaya geçirmelerini destekleyecektir. Takımlar, jüri kararı ile yarışmaya kabul edilmelerinin ardından, Phoenix Contact’ın her biri 3,000€ değerindeki ürün ve yazılımları arasından seçim yapıp onları uygulamaya başlayabileceklerdir. En iyi 20 takımın Almanya’ya davet edileceği büyük final, Phoenix Contact’ın 100. yıl dönümü olan 2023 yılının Ekim ayında gerçekleştirilecektir.

Peki yarışmaya kimler katılabilir? 

Mesleki eğitim alan tüm birey ve gruplar yarışmaya katılabilir. Örneğin, küçük veya büyük öğrenciler, stajyerler, öğretmenler, genç bilim insanları ve kurucular. Grup büyüklüğü açısından bir üst limit söz konusu değildir. Rekabetin uluslararası olması sebebiyle, projelerle ilgili iletişim süreçleri ve sunumlar İngilizce olarak gerçekleşecektir.

Siz de sürdürülebilir bir dünyaya ilişkin fikirlerinizle geleceği şekillendirmek ister misiniz?

O halde, “xplore 2023 Sürdürülebilir bir Dünya için Teknoloji Ödülü” yarışmasına katılımınızı bekleriz!

Daha fazla bilgi ve kayıt için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz: xplore 2023 Technology Award|PHOENIX CONTACT;  

Soru ve önerileriniz için xploretr@phoenixcontact.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.  

Önümüzdeki heyecan verici süreçte tüm katılımcılara iyi şanslar ve başarılar diliyoruz.

https://www.phoenixcontact.com/tr-tr/