Neocom

Neocom 2009 yılında uzun yılların tecrübesini ses ve network çözümlerinde birleştiren ekip tarafından kurulan bir bilişim şirketidir. Kurulduğu günden bu yana sektörde birçok önemli kablolama, ses ve network projesine imza atmış ve yaptığı her projeyi başarıyla tamamlamıştır. Çalıştığı üreticilere ait tüm sertifikaları tamamlayan Neocom, müşterilerine uçtan uca ses ve network çözümleri üreten ve onların memnuniyetine önem veren bir firmadır.

Teknolojinin öneminin her geçen gün hayatımıza etkisinin daha çok hissedildiği dünyamızda Neocom, her geçen gün kendini daha da geliştirerek ilerlemektedir. İstanbul, Ankara ve Bakü ofisleri ile ülkemizin dört bir yanında ve aynı zamanda yurt dışında birçok ülkede müşterilerine iletişim teknolojileri konusunda en güncel teknolojiyle destek olarak ses, data, network ve kablolama projelerini gerçekleştirmenin yanı sıra sistemlerin 7 gün 24 saat kesintisiz teknik destek hizmetini sunmaktadır.

Yaptığı işler ile daima ön planda olmayı başarmış müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan Neocom, gelişen son teknolojileri daima takip ederek, onların ihtiyaçlarını en güvenilir şekilde, en uygun şartlar ve en güncel teknoloji ile sunmayı amaçlamıştır.

Sunduğu her çözümde alanında en uzman çalışanları ile hizmet veren Neocom dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen firmaları ile iş ortaklığını en etkili şekilde sürdürmeyi ilke edinmiştir. Neocom ’un uzman kadrosu üreticilerin vermiş olduğu tüm sertifikalara sahiptir.

Neocom ‘un etkin bir şekilde çalışmaya devam ettiği ve her geçen gün bağlarını daha sıkı hale getirdiği iş ortakları AMP, APC, AXIS, Cisco, EMC, Estap, Fortinet, HCS, HP, Lande, NEC, Ruckus, Samsung, Vmware, Veeam gibi sektöründe en başarılı seçilmiş firmalardır.

Yapısal kablolama, Network, Telefon santrali, Call Center ve Data center yapıları, Server yedekleme ve sanallaştırma, Storage, Firewall ve CCTV çözümleri sunan Neocom geniş bir yelpazade müşterilerine kusursuz hizmet sunmak için geniş kadrosu ile çalışmaktadır.

Önümüzde Neocom ailesini bekleyen birçok proje, hedef ve fikir var.

Kalite, teknik altyapı, güvenlik, hız, problem çözme yeteneği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde önemli bir yere sahip olan Neocom; tüm eski, yeni ve potansiyel müşterileri ile kendini ve hizmetlerini daha iyi sunmayı ve onlarla mevcut iyi ilişkileri sürdürmeyi hedefler.

http://www.neocom.com.tr/