LimaDEM Elektrik’in Genel Müdürü Olgun Karabiber Açıkladı; Emin Adımlarla Büyümemizi Sürdürüyoruz !

Sanayi kuruluşlarının elektrik projelerinde mühendislik, danışmanlık ve taahhüt çalışmaları gerçekleştiren LimaDEM Elektrik’in Genel Müdürü Olgun Karabiber, “Firma olarak 2020 yılında 1,5 kat büyümüştük. 2021’de de büyümemizi sürdürdük ve önemli bir ivme yakaladık” dedi.

Sektörde LimaDEM’in başarılarının değerlendirildiğini belirten Karabiber, “Hizmet verdiğimiz kurumlar arasına yeni firmalar ekledik. Bu süreçte hep ilerlemeyi hedefledik ve bu sene 3 katıla yakın ciro artışı yakaladık. Yine bu sene jeneratör, UPS, güneş enerjisi sistemleri konularında çalışmalara başladık ve artı değerlen kazandık. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da düzenlenen Win Eurasia Fuarı’na katılmak suretiyle gördük ki, biz kendi sektörümüzde gündem oluşturduk” şeklinde konuştu.

”Hep En İyisini Yapma Gayreti, Azim Ve Kararlılığındayız”

Gelecek hedefleri hakkında açıklamalarda bulunan Karabiber, 5 yılda 15 metrekareden 600 metrekarelik 5 katlı yönetim binasına ulaştıklarını, önemli ilerlemeler gösterdiklerini söyledi.

LimaDEM Elektrik’in Genel Müdürü Olgun Karabiber sözlerini şöyle sürdürdü:

”Bu noktaya adım adım geldik. İleriye yönelik olarak da uzun yıllara yayılmış hedeflerimiz bulunuyor. 2022 yılında ciro arttırma hedefiyle birlikte portföyümüze yeni firmalar dahil ederek sahadaki hakimiyetimizi daha da arttırmak istiyoruz. Tabii ki zor bir süreçten geçiyoruz ama ekonomik gelişmelere takılmadan hep en iyisini yapma gayreti, azim ve kararlılığındayız.”

KalDer başta olmak üzere farklı sivil toplum kuruluşlarındaki çalışmalarının kendilerini geliştirme yönüyle LimaDEM’e büyük katkı sağladığını sözlerine ekleyen Karabiber, Bu çalışmalarımız bir taraftan bizi geliştirirken diğer yandan da çevremizin bizi daha yakından tanımasını sağlıyor. Bu bizim kurumsallaşma yolculuğumuzda da yol gösterici oluyor” dedi.

“Büyük Firmalar Bizi Tercih Etmeye Başladı”

Çalışmalarını titizlikle ve büyük bir hassasiyetle gerçekleştirdiklerini söyleyen LimaDEM Elektrik’in Genel Müdürü Olgun Karabiber, “Bu yaklaşımla olduğumuz için büyük firmalar bizi tercih etmeye başladı. Son olarak Oyak Renault’un mevcut Megane sedan üretimini Karsan Otomotiv’e devretme kararı ile birlikte sürecin içinde bizim de yer alıyor olmamız LimaDEM için elbette memnuniyet verici bir gelişme ve bizim için büyük bir referanstır. Yine Tofaş’ın yanı sıra Şişecam gibi sektörünün devi bir kuruluşa hizmet veriyor olmak, Yılport’un kule vinçlerindeki yangın söndürme sistemlerini yenileyecek olmamız bizim için önemli bir başarıdır” şeklinde konuştu.

LimaDEM Elektrik’in Genel Müdürü Olgun Karabiber sözlerini “Bütün bunlar marka ve firma bilinilirliği anlamında doğru işler yaptığımızın göstergesidir. Tabii ki bunları geliştirerek canla başla çalışarak yolumuza devam etmek istiyoruz” diyerek tamamladı.

LimaDEM Elektrik’in Genel Müdürü Olgun Karabiber Açıkladı; Emin Adımlarla Büyümemizi Sürdürüyoruz ! 1