Kurumsal Üyelerimizden SİGMA Elektrik Üretim Tesisine 26 Şubat 2024 Tarihinde, Üyelerimizle Birlikte Ziyarette Bulunduk!

Elektrik Mühendisleri Derneği Üyeleri ile birlikte üye firmamız SİGMA‘ yı ziyaret ettik. Tanıtım filmlerini ve derneğimize özel sunumlarını izledikten sonra üretim tesislerini detaylı anlatımlarıyla gezme fırsatı bulduk.

Kurumsal Üyelerimizden SİGMA Elektrik Üretim Tesisine 26 Şubat 2024 Tarihinde, Üyelerimizle Birlikte Ziyarette Bulunduk! 1

ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil TOPAK değerli üyemize teşekkür plaketi takdim etti, plaketi Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Yavuz AÇIKGÖZ teslim aldı. Sayın Topak; SİGMA Elektrik’in derneğimize yıllardır göstermiş olduğu katkılarından dolayı teşekkür etti ve iş birliğimizin daha güçlü devam edeceği hakkında görüşlerini dile getirdi.

Kurumsal Üyelerimizden SİGMA Elektrik Üretim Tesisine 26 Şubat 2024 Tarihinde, Üyelerimizle Birlikte Ziyarette Bulunduk! 2

Nazik davetleri ve gösterdikleri ilgi için; Satış ve Pazarlama Direktörü Sayın Yavuz AÇIKGÖZ’e, Dağıtım Şirketleri Müdürü Sayın Esra SARGIN’a, Pazarlama Müdürü Sayın Merve GÜRHAN PAYDAŞ’a ve tüm SİGMA Ailesine teşekkür ederiz.

SİGMA Hakkında: