ETMD Yönetimi Üye Firmalarından EAE Elektrik’i, 21 Mart 2023 Tarihinde Ziyaret Etti.

ETMD Yönetimi, yeni dönemde üye firmaların beklentilerini öğrenmek, dernekle olan işbirlikleri konularında eylem planı oluşturmak gündemiyle ziyaretlerine devam ediyor.

EAE Şirketler Grubu;1973 yılından bu tarihe kadar elektrik sektöründeki yolculuğuna, 1973 yılında kurmuş olduğu EAE Elektrik ile başlamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana hızla büyüyen EAE, 1983 yılında EAE Aydınlatma, 1996 yılında EAE Makina, 2004’te EAE Elektroteknik ve 2009’da EAE Teknoloji şirketini bünyesine dahil ederek, üretimini ve faaliyet gösterdiği alanları giderek genişletmiştir. İtalya Milano’da ürünlerinin satış ve pazarlaması için 2007 yılında EAE İtalya, 2019 yılında EAE Almanya, 2019 yılında EAE Avustralya, 2020 yılında EAE Amerika, 2022 yılında EAE Fransa ve Dubai’de EAE Gulf şirketlerini kurarak global faaliyetlerine hız kazandırmıştır.

Tüzel Üyelerimizden olan EAE Firmasının Yönetim Kurulu Başkanı ve Elektrik Tesisat Mühendisleri (ETMD) nin kurucularından Sayın Yusuf Hikmet Kaya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette ETMD Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cemil Topak, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Sayın Mehmet Demirel ve Önceki Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mustafa Cemaloğlu yer almıştır.

ETMD Yönetimi Üye Firmalarından EAE Elektrik'i, 21 Mart 2023 Tarihinde Ziyaret Etti. 1

EAE Aydınlatma Fabrikasında gerçekleşen görüşmeler, EAE Aydınlatma Grubunun Genel Müdürü Sayın Hakan Aksu, Fabrika Müdürü Sayın Savaş Uyanık, AR GE Laboratuvarı Müdürü Sayın Orhan Berber ve Tenoks Firması Genel Müdürü Sayın Sebahattin Korkmaz’ın eşlikleriyle sunum ve fabrika gezisi olarak organize edilmiş ve karşılıklı yapılan verimli görüşmelerle bu ziyaret tamamlanmıştır.

Karşılamaları ve misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.

https://www.eae.com.tr/