ETMD Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını Danışma Kurulu İle Birlikte Geniş Katılımla 08/07/2023 Tarihinde Gerçekleştirdi.

Her ay gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı bu ay ETMD nin organlar ve komisyonlarından oluşan Danışma Kurulu Üyelerinin katılımlarıyla Cemile Sultan’da kahvaltı eşliğinde ETMD Tüzel Üyelerinden Wömner sponsorluğunda gerçekleşti.

Toplantının ana gündemi ETMD nin 12. dönem çalışmaları ve hedeflerinin yer aldığı maddelerin kurullara sunumu oldu ve bunun yanı sıra genel kurulda gündeme alınması gereken maddeler üzerinden fikir alışverişi yapıldı. Toplantıda ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil Topak’ın vurguladığı önemli konuların başında; derneğin tüm ülkemizde yaygınlaşması ve sektörümüzde yer alan mühendislere ulaşılması ve sektöre hazırlanan ilgili bölümlerin öğrencilerinde derneğin bünyesine dahil olabilmesi için önlerinin açılması oldu.

Sayın Cemil Topak toplantı süresince ETMD nin sektörün ihtiyaçlarına karşılık teknik çalışmaların ve derneğin söz sahibi olması gerekliliğinin öneminin altını çizdi.

Saat 10:00 da başlayan toplantı öğleden sonra saat 15:00 te sona erdi. Toplantı boyunca herkes söz aldı ve katkılarını sundu.

Katılan ve katkı sunan üyelerimize teşekkür ederiz.

ETMD Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısını Danışma Kurulu İle Birlikte Geniş Katılımla 08/07/2023 Tarihinde Gerçekleştirdi. 1