ETMD Tekirdağ İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Mustafa Semih Karakavak Tekirdağ Temsilcisi Olarak Atandı.

Tekirdağ İli temsilciliği protokolü imzalanması ve temsilcilik belgesinin teslimi için 19/08/2023 tarihinde ETMD Yönetim Kurulu ve Tekirdağ Bölgesinden katılım gösteren üyelerle kahvaltılı bir buluşma gerçekleştirdi.

ETMD Tekirdağ İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Mustafa Semih Karakavak Tekirdağ Temsilcisi Olarak Atandı. 1

ETMD Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Cemil Topak, Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Mehmet Demirel, Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Mustafa Cemaloğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Ramazan Taşkın, Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Başar ve üyelerin katılımlarıyla gerçekleşen buluşmada Sayın Mustafa Semih Karakavak’a Tekirdağ İl Temsilciliği Belgesi teslim edildi.

ETMD Tekirdağ İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Mustafa Semih Karakavak Tekirdağ Temsilcisi Olarak Atandı. 2

Önceki dönem Tekirdağ İli Temsilciliği görevini üstlenen ve temsilcilik süresince değerli çalışmalarda bulunan ve aynı zamanda ETMD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Ömer Ramazan Taşkın’a ETMD’ ye sunduğu katkıları için teşekkür edildi.

ETMD Tekirdağ İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Mustafa Semih Karakavak Tekirdağ Temsilcisi Olarak Atandı. 3

Gerçekleşen buluşmada sponsorluğu üstelen GANOS firması ve katılımcılara özel sunum gerçekleştiren üye firmalarımızdan POWER ELEKTRONİK SANAYİ VE TİC. AŞ’ de Proje ve İş Geliştirme Müdürü Sayın Mehmet Çelikyay’a teşekkür ederiz.

ETMD Tekirdağ İli Temsilciliği Protokolü İmzalandı. Sayın Mustafa Semih Karakavak Tekirdağ Temsilcisi Olarak Atandı. 4