ETMD İzmir İli Temsilciliği Protokolü Sayın Didem ERGUN SEZER İle İmzalandı.

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği’nin İzmir İli Temsilcisi Sayın Üyemiz Didem ERGUN SEZER ile Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cemil TOPAK temsilcilik protokolünü imzaladılar.

İzmir İli özelinde gerçekleştirilmesi hedeflenen çalışmalar hakkında kararlar alındı ve yeni temsilcilik görevi için Sayın Didem ERGUN SEZER’e belgesi teslim edildi.

Temsilcilikler ETMD Yönetim Kurulu kararı ile belirlenen illerde ve yine ETMD Yönetim Kurulu kararı ile seçilen üyelerce görevlendirilir. ETMD il temsilcileri derneğin faaliyetlerini bulundukları ilde gerçekleştirmek, derneğin tanıtımını yapmak ve üye sayılarının arttırılması konularında çalışmalar yapmakla sorumludurlar.

Tüzel Üyelerimizden ERGUN ELEKTRİK Kurucusu, Sektör Duayenlerinden Sayın Doğan ERGUN İle Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Cemil Topak Bir Araya Geldi.

İmza törenine ETMD Müdürü Sayın Namık Demirağ, ETMD Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Faruk Başar ve İzmir Temsilcimiz Sayın Didem ERGUN SEZER, ERGUN Elektrik Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sinem ERGUN katılım sağladı.

ETMD İzmir İli Temsilciliği Protokolü Sayın Didem ERGUN SEZER İle İmzalandı. 3