ETMD ile ElektrikPort Arasında 2023 Protokolü İmzalandı

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği ve ElektrikPort arasında 2014 yılında başlayan iş birliği 2023’te de artarak devam ediyor.

19 Aralık 2022’de ETMD Genel Merkezi’nde imzalanan protokol ile ElektrikPort, ETMD’nin “Dijital Medya Partneri” olmaya devam edecek. Bu protokol kapsamında yürütülecek çalışmalar ile ETMD, dijital medya çalışmalarını “Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı” ElektrikPort ile daha geniş kitlelere ulaştıracak.

Elektrik Tesisat Mühendisleri Derneği ve ElektrikPort arasında 2014 yılında başlayan iş birliği 2023’te de artarak devam ediyor. 19 Aralık 2022’de ETMD Genel Merkezi’nde imzalanan protokol ile ElektrikPort, ETMD’nin “Dijital Medya Partneri” olmaya devam edecek.

ETMD ile ElektrikPort Arasında 2023 Protokolü İmzalandı 1
İş Birliği Protokolü, ETMD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Sn. Cemil TOPAK ile ElektrikPort Genel Müdürü Sn. Ayça AYÇİÇEK tarafından imza altına alındı.

Bu protokol kapsamında yürütülecek çalışmalar ile ETMD, dijital medya çalışmalarını “Türkiye’nin En Büyük Mühendislik Portalı” ElektrikPort ile daha geniş kitlelere ulaştıracak. Anlaşmanın temel amacı, elektrik tesisat sektörünün lider derneği olan ETMD ile ElektrikPort takipçilerini buluşturmak ve sektörün ihtiyaç duyduğu güncel teknik bilgileri birlikte üretmektir. Dijital yayıncılık ile mühendislik sektöre yön veren ElektrikPort ile, uygulamalarının ilerleme ve gelişmesine çalışarak bu konuda en yüksek uluslararası teknolojik seviyeye erişmek ve proje hizmetlerinin yaygın şekilde batı normlarına erişecek düzeyde geliştirilmesi için kurulan ETMD arasında imzalanan protokol ile hızla gelişmekte olan elektrik proje ve tesisat sektöründeki gelişme ve yeniliklerinin, elektrik sektöründeki her kesimden ilgili kişilere ulaştırması hedeflenmektedir.

ETMD ile ElektrikPort Arasında 2023 Protokolü İmzalandı 2
İmza törenine, ETMD; Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mustafa CEMALOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve İcra Kurulu Başkanı Sn. Cemil TOPAK, Dernek Müdürü Sn. Namık DEMİRAĞ ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Sn. Nevlan BİLİR, ile ElektrikPort Genel Müdürü Sn. Ayça AYÇİÇEK ve Kurumsal İletişim Sorumlusu Sn. Meral DEMİRCİ katıldı.

ElektrikPort Hakkında:

Elektrikport.com; elektrik, elektronik ve enerji sektörleri hakkında haber, röportaj, teknik bilgi ve makale yayını yapan, aynı zamanda üniversite-sanayi işbirliği kapsamında sektörel firmaları ve üniversite kulüplerini bir araya getirerek sektörde sinerji oluşturmayı hedefleyen bir internet portalıdır. Firma sahiplerinden mühendislere, müteahhitlerden teknisyenlere, satın alma kararını veren yetkililerden son kullanıcılara, akademisyenlerden üniversite öğrencilerine kadar geniş bir kitleye hitap eden Elektrikport.com; üretimden pazarlamaya, teknoloji transferinden ekipmana, insan kaynaklarından bilgi kaynaklarına kadar ilgili herkesin tüm gereksinimlerine çözüm arıyor.

Elektrikport.com, içeriğindeki sektörler ve konularla ilgili olarak yoğun bir haber ve araştırma faaliyeti yürütür. Elektrik dünyasının nabzını tutar, gelişmeleri ve yeni ürünleri tanıtır. Aynı zamanda sektör yetkilileri ile sıcak bir iletişim kurarak iş dünyasındaki sorunları, çözüm önerilerini ve beklentileri aktarır. Üretecinin ürün veya hizmetini, doğru hedef kitle ile buluşturmayı amaçlar; bu yönüyle de işletmelerin iş dinamiklerini, çalışan kesimin de sektörel ihtiyaçlarını aksatmadan sürdürebilmesine imkan tanır.

Tüm üniversite öğrencilerini sektör bilgileriyle donatan; aynı zamanda sektörü geleceğin insan kaynaklarıyla buluşturan Elektrikport.com, bu yönüyle de üniversiteler ve markalar arasında bir köprü kuruyor. Bu buluşmayla elektrik ile ilgili tüm sektörler parlak fikirlere kavuşuyor, kendini geliştirecek, hatta bir anlamda “Ar-Ge” oluşturabilecek bir dinamizm kazanıyor.

Elektrikport.com’da Neler Var?

https://www.elektrikport.com/hakkimizda

İlginizi çekebilir:

https://www.elektrikport.com/teknik-kutuphane

https://www.elektrikport.com/sektor-rehberi

https://www.elektrikport.com/universite

https://www.elektrikport.com/proje-danismanlik/hibe-veren-kuruluslar

https://www.elektrikport.com/sinerji-bulusmalari