ETMD Bizden Haberler Dergisi 100. Özel Sayısı Yayımlandı! Bu Sayıyla Birlikte ETMD’ nin Sosyal Sorumluluk Projesi: EFE Ve DERYA Kitapçığı İlk Yayın Ve Baskı Sürecine Girdi!

ETMD Bizden Haberler Dergisi Özel 100. Sayısı ‘’Geçmişten Bugüne’’ temasıyla elektronik ortamda yayımlandı!

Derneğin kuruluşundan bugüne yaşananlar, derneğin etkinlikleri ve sektöre katkılarının yer aldığı özel sayıda birbirinden değerli isimler ve yazılarını okuma şansı bulacaksınız.

sayı, 100 sayfa içerikle okurlarıyla buluştu.

Elektronik ortamda yayımlanan ETMD Bizden Haberler Dergisi 100. Sayısına özel baskı kararı aldı, baskı süreci Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Ana Sponsorluğunda ve ETMD Kurumsal Üyelerinin platin ve gümüş sponsorluğunda gerçekleşti:

Platin Sponsor: ABB

Platin Sponsor: BBM PANO

Gümüş Sponsor: ARTE TEKONOLOJİ, KARDEŞ ELEKTRİK, SİNERJİ ELEKTRİK, ELEKTRA ELEKTRONİK

ETMD Tarafından Hazırlanan; Efe ve Derya Okulda Kitapçığının İlk Baskısı!

Dijital Olarak 24 Mart 2022 Tarihinden İtibaren Yayında Olan; Efe ve Derya Okulda Adlı Kitapçık, Derneğin Sosyal Sorumluluk Projeleri Arasında Yerini Aldı.

Elektrik enerjisinin üretim ve tüketim süreçlerinde evlerden, çocuklardan başlayarak farkındalık oluşturmak amacıyla hazırlanan kitapçığın ilk baskısı ETMD Bizden Haberler Dergisi 100. Özel Sayı baskısıyla birlikte dağıtımına başlandı, planlanan ikinci baskı okullara gönderimini sağlamak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.