ERGUN Elektrik 1 Ay da 2 Başarılı Etkinliğe İmza Attı

Ergun Elektrik, Kasım 2023 ayını iki başarılı endüstriyel etkinlik ile tamamladı.1-3 Kasım tarihlerinde Elektrik Mühendisleri Odası İzmir Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen VII. Elektrik Ulusal Kongre ve Sergisi ETUK 2023’e, firma standı ve Genel Müdür Yardımcıları Elektrik Mühendisi Didem Ergun Sezer’in seri pasif harmonik filtre ve sinüzoidal filtre uygulamaları ile ilgili 2 bildiri ve sunumu ile katılım sağladı.

ERGUN Elektrik 1 Ay da 2 Başarılı Etkinliğe İmza Attı 1

14-16 Kasım tarihlerinde ise Almanya’nın Nürnberg şehrinde düzenlenen akıllı üretim teknolojilerinde önde gelen ticari fuar olan SPS 2023’e katılım sağlandı.

Her iki etkinlikte de, özellikle seri pasif harmonik filtre olan ürünleri olan Harmonix yoğun ilgi gördü. Harmonix, harmonik bozulmayı etkili bir şekilde azaltma ve optimum güç kalitesi sağlama becerisiyle sektörde önemli bir takdir topladı.

Etkinlikler hakkında yapılan açıklamada şunları ifade ettiler;

Bu etkinlikler, çözüm ve iş ortaklarımızla bağlantı kurmak için paha biçilmez bir fırsat sağladı. Günümüzün endüstriyel ortamında güç kalitesinin kritik rolü üzerine derinlemesine tartışmalar yapmaktan ve potansiyel iş birliklerini keşfetmekten memnun olduk.