En Büyük Endüstri Fuarı “Hannover Messe” 2019

 

En Büyük Endüstri Fuarı “Hannover Messe” 2019 1En Büyük Endüstri Fuarı “Hannover Messe” 2019 2

Sanayii Devriminin Merkezi; Almanya’nın En Büyük Endüstri Fuarı “Hannover Messe” 2019,
Yapay Zekâya Akıllı Enerji Sistemleriyle Hayat Verecek!

7 Kasım 2018, İstanbul – Alman devi Deutsche Messe A.G’nin, Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlediği, dünyanın lider Uluslararası Sanayi ve Endüstriyel Teknoloji Fuarı; 1 – 5 Nisan “Hannover Messe” 2019, temel odak noktası olan “Entegre Endüstri – Endüstriyel Zeka” ile üretim ve enerji sistemlerinin sayısallaştırılmasına yönelik en yeni vizyonlara ve teknolojilere kapsamlı bir bakış açısı sağlamaya hazırlanıyor. 1 – 5 Nisan 2019 Hannover Messe’de, akıllı sensörler, akıllı sürücü sistemleri, modüler üretim, otomatik lojistik sistemleri ve akıllı imalat için bütünsel çözümlere odaklanacak.

Yapay zeka teknolojilerinin kullanacağı enerji sistemlerinin “Entegre Enerji” başlığı altında ele alınacağı ve 90’ı aşkın konferans ile foruma ev sahipliği yapacak Hannover Messe 2019, her yıl endüstriyel teknolojide bir sonraki adımın ne olacağına odaklanıyor. Endüstriyel teknolojilerin entegrasyonu, dijitalleşmesi, birbiriyle bağlantısı ve dünyadaki üretim endüstrileri için ayrılan alanın iki katına çıkarıldığı fuar, IAMD–Entegre Otomasyon, Hareket ve Kuvvet, Dijital Fabrika, Enerji, Endüstriyel Tedarik, ComVac, Araştırma & Teknoloji bölümlerinden oluşacak.

“Entegre Otomasyon ve Hareketli Sürücü Sistemleri” (IAMD) için, “Hannover Messe” bünyesinde 14 salon yer alıyor olacak. Fabrika ve proses otomasyon sistemleri, endüstriyel BT, robotik, akıllı sürücü sistemleri, akıllı hidrolik ve pnömatik sistemleri başta olmak üzere geleceğin fabrikaları için tam kapsamlı ürün ve çözümler bu özel alanın içeriğini oluşturacak. IAMD, makine öğrenimini, üretim arıza sürelerini ortadan kaldırmayı, verimi arttırmayı ve akıllı fabrikaları oluşturan tüm parçaların sorunsuz bir şekilde entegrasyonunu ve işlemesini 200 binin üzerinde ticari ziyaretçiye aktaracak. IAMD ziyaretçileri, en doğru ve en gelişmiş akıllı otomasyon çözümlerini öğrenme fırsatı yakalarken, temsil ettikleri şirketlerin de rekabet gücünü arttıracak.

Akıllı Teknolojilerden Entegre Enerjiye, En Yeni ve Güncel Gelişmeler Hannover Messe’de!

Akıllı enerji teknolojilerini her yıl kapsamlı bir şekilde ele alan Hannover Messe, enerjinin tüm bileşenlerini 1100’ün üzerinde katılımcı firmayla, “Entegre Enerji” başlığı altında bir araya getirecek 1 – 5 Nisan 2019 “Hannover Messe” Fuarı ile sanayiide enerji sektörünün tüm boyutları yer alıyor olacak. Katılım üretim, iletim, depolama, akıllı dağıtım, dijital enerji yönetimi ve mobilite çözümlerini kapsayan “Entegre Enerji”, elektrik enerjisi ve termal enerjinin makineler arası entegrasyonuna odaklanıyor olacak.

5 Günde 90’ı Aşkın Konferans ve Forum 1 – 5 Nisan 2019 “Hannover Messe”de!

Bir yıl süresince katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin büyük bir merakla beklediği Hannover Messe fuarı bünyesinde düzenlenen konferans ve forum programı ise bütün ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte, 90’dan fazla konferans ve foruma ev sahipliği yapıyor olacak.